Sport

Rytm Duszy

location icon
Wioska Wolnych Ludzi ( Baza Marzeń) Bernadowska 18, Gdynia
calendar icon
Od 7 paź 18:00 do 7 paź 19:30

Rytm Duszy 

autorska forma warsztatu łączącego świadomy oddech z elementami jogi Kundalini prowadząc do medytacji w ruchu.

Medytacja w ruchu podobnie jak taniec jest uwalniająca , pozwala na przepływ energii przez wszystkie czakry, rozluźnia i jest bardzo relaksująca.

To jedna z najstarszych form medytacji tak bliska naszej duszy. Cudowna dla układu odpornościowego organizmu i redukująca poziom hormonu stresu.

Wystarczy pozwolić ciału by prowadziło i mu w tym nie przeszkadzać :)

Czas 75 min

Dla początkujących i wszystkich którzy chcą pracować z duszą i ciałem
Proszę o przybycie 10min przed rozpoczęciem w wygodnym stroju do ćwiczeń.

Zachęcam do zabrania notatników mogą pojawić się refleksje które warto uchwycić !


AGA BARANSKA Jest artystką i absolwentka London University of Art a także mamą bliźniaków i dyplomowaną nauczycielką Yin Yoga oraz Yoga terapeutycznej i wspomagającej płodność u kobiet. Jej pasja i wrażliwość pozwalają prowadzić uważne warsztaty skierowane na ciało i duszę gdzie kreatywność spotyka się z tradycją Ayurwedy i indywidualnymi potrzebami klienta. Aga odkryła potencjał Hatha Yoga w Londynie prawie dwadzieścia lat temu. Lecz wówczasmyślała że Yoga kończy i zaczyna się na macie. Dopiero w ciągu ostatnich lat podczas podróży szkoleniowych do Indii i Mexico postanowiła nadać Yoga własną drogę . Jej praktyka wymyka się z poza tradycyjnych nazw yogi gdzie Aga z lekkością pracuje z różnymi aspektami włączając medytacje , techniki oddychania , yogę hormonalną i tworząc piękną atmosferę podczas warsztatów gdzie każdy ma okazje spotkać się sam ze sobą w chwili obecnej. Aga prowadzi zajęcia z klientami indywidualnymi oraz organizuje warsztaty dla kobiet. W chwili obecnej  odbywa trening nauczycielski metodą " psychedelic breath.

agabaranska@me.com

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  normalne
już niedostępne 80,00 zł -