Zdrowie i Medycyna Polityka i Gospodarka Rodzina i relacje międzyludzkie

Jak być asertywną Mamą w relacjach z bliskimi? ON LINE (6 z 6)

location icon
Pieluchowo Kasia Rzeszotarska ON LINE
calendar icon
Od 29 mar 18:00 do 29 mar 19:00
ticket icon
Od 45,00 zł

Spotkanie 6 z 6: "Jak być asertywną Mamą w relacjach z bliskimi ?" 🤱

Spotkanie zostanie poprowadzone przez psycholożkę Sylwię Olszewską zajmującą się zawodowo tematami ciąży i macierzyństwa oraz doświadczoną położną Katarzynę Rzeszotarską.

Kompetencji rodzicielskich świeżo upieczone Mamy nie dostają w genach. Niestety nie zawsze w tą wiedzę wyposażone są osoby z najbliższego otoczenia.

-jaka jest przyczyna braku wiary w kompetencje świeżo upieczonej Mamy ❓
-jak stać się asertywną Mamą w relacjach z bliskimi ❓
-jak prawidłowo komunikować swoje zdanie/potrzeby/prośby ❓
-na czym polega umiejętność stawiania granic ❓
- potrzeby młodej Mamy okiem położnej

Spotkania realizowane są w ramach projektu "Mama bez stresu", których celem jest profilaktyka depresji poporodowej i wypalenia rodzicielskiego. Serdecznie zapraszamy 🙂

⏱ Termin: 29.03 godz.: 18:00 - 19:00

➡️W cenie spotkania: arkusz ćwiczeń "asertywna Mama" w pdf.
🙌Zachęcamy do wzięcia udziału w pozostałych spotkaniach. Przy zakupie biletów na dwa spotkania, trzecie 50% taniej.

Ważna informacja‼ 🙂: po dokonaniu transakcji przez portal evenea, uczestnik dostaje na maila bilet z linkiem do wykładu, który zostaje aktywowany w dniu wydarzenia.

Więcej o prowadzących:
Sylwia Olszewska 🙋♀️ - psycholog okołoporodowy z holistycznym podejściem do ciąży i macierzyństwa. Udziela psychologicznego wsparcia w formie spotkań, warsztatów i konsultacji indywidualnych. Prowadzi stronę Sylwia Olszewska - psycholog, na której motywuje kobiety - Mamy do dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne. W powrocie do formy po porodzie na pierwszym miejscu stawia życzliwość do ciała, które wydało na świat dziecko. Prywatnie szczęśliwa mama dwulatki i praktykantka uważnego życia.

Kasia Rzeszotarska 🙋♀️ - 3 w 1 😉 czyli położna, pedagog, logopeda. Edukator ds laktacji. Posiada doświadczenie w pracy z niepłodnością w Klinice Leczenia Niepłodności, a także na oddziale z najmniejszym pacjentem - wcześniakiem i noworodkiem. Obecnie, od 9 lat, pracuje w jednej z gdańskich przychodni jako położna POZ. Przygotowuje ciężarne do porodu, a po "drugiej stronie brzucha", już po rozwiązaniu, odwiedza ich w domu i towarzyszy w tej cudownej podróży - uwielbia obserwować budzące się rodzicielstwo Prywatnie Mama dwóch wspaniałych Dziewczyn 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  1 spotkanie
29 Marca 2021, 17:00 45,00 zł
  3 spotkania - trzecie 50% gratis !
29 Marca 2021, 17:00 112,50 zł
  VOUCHER na dowolne spotkanie (do wyboru 1 z 6)
29 Marca 2021, 17:00 50,00 zł