Zdrowie i Medycyna Koncerty, Festiwale, Rozrywka Dieta, Odżywianie i Degustacje Sport Rodzina i relacje międzyludzkie

Jak znaleźć czas na jedzenie zdrowo, ruch i odpoczynek ? ON LINE (4 z 6)

location icon
Pieluchowo Kasia Rzeszotarska ON LINE
calendar icon
Od 22 lut 18:00 do 22 lut 19:00

Spotkanie 4 z 6: "Jak znaleźć czas na jedzenie zdrowo, ruch i odpoczynek ?" 🤱

Spotkanie zostanie poprowadzone przez psycholożkę Sylwię Olszewską zajmującą się zawodowo tematami ciąży i macierzyństwa oraz doświadczoną położną Katarzynę Rzeszotarską.

Pomysłem na temat spotkania są potrzeby świeżo upieczonych Mam, dla których zdrowa dieta, ruch i czas dla siebie po porodzie są szczególnie ważne.

-jak ogarnąć nową rzeczywistość i nie zwariować ❓
-jak zaadaptować się do roli Mamy ❓
-jak nie zatracić siebie w roli kobiety po porodzie ❓
-jak znaleźć czas na zdrowe jedzenie, aktywność fizyczną, odpoczynek i inne obowiązki ❓
-jak nauczyć się odpuszczać (skupimy się na perfekcjonizmie ) ❓
- sprawdzone i z życia wzięte sposoby na "chwilkę dla siebie" świeżo upieczonych Mam - pomysły pacjentek spisane ręką położnej rodzinnejSpotkania realizowane są w ramach projektu "Mama bez stresu", których celem jest profilaktyka depresji poporodowej i wypalenia rodzicielskiego. Serdecznie zapraszamy 🙂⏱ Termin: 22.02 godz.: 18:00 - 19:00

➡️W cenie spotkania: tygodniowy planer do wydrukowania, który umożliwi Mamom realizację zamierzonych działań.
🙌Zachęcamy do wzięcia udziału w pozostałych spotkaniach. Przy zakupie biletów na dwa spotkania, trzecie 50% taniej.

Ważna informacja‼ 🙂: po dokonaniu transakcji przez portal evenea, uczestnik dostaje na maila bilet z linkiem do wykładu, który zostaje aktywowany w dniu wydarzenia.

Więcej o prowadzących:
Sylwia Olszewska 🙋♀️ - psycholog okołoporodowy z holistycznym podejściem do ciąży i macierzyństwa. Udziela psychologicznego wsparcia w formie spotkań, warsztatów i konsultacji indywidualnych. Prowadzi stronę Sylwia Olszewska - psycholog, na której motywuje kobiety - Mamy do dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne. W powrocie do formy po porodzie na pierwszym miejscu stawia życzliwość do ciała, które wydało na świat dziecko. Prywatnie szczęśliwa mama dwulatki i praktykantka uważnego życia.

Kasia Rzeszotarska 🙋♀️ - 3 w 1 😉 czyli położna, pedagog, logopeda. Edukator ds laktacji. Posiada doświadczenie w pracy z niepłodnością w Klinice Leczenia Niepłodności, a także na oddziale z najmniejszym pacjentem - wcześniakiem i noworodkiem. Obecnie, od 9 lat, pracuje w jednej z gdańskich przychodni jako położna POZ. Przygotowuje ciężarne do porodu, a po "drugiej stronie brzucha", już po rozwiązaniu, odwiedza ich w domu i towarzyszy w tej cudownej podróży - uwielbia obserwować budzące się rodzicielstwo Prywatnie Mama dwóch wspaniałych Dziewczyn

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  1 spotkanie
już niedostępne 45,00 zł -
  3 spotkania - trzecie 50% gratis !
już niedostępne 112,50 zł -
  VOUCHER na dowolne spotkanie (do wyboru 1 z 6)
już niedostępne 50,00 zł -