Finanse i Inwestycje Biznes i Przedsiędsiębiorczość Nieruchomości i Budownictwo

Nieruchomościowe Śniadanie #8 - Online

location icon
calendar icon
Od 2 paź 9:00 do 2 paź 9:00
ticket icon
Od 0,00 zł

To ósme Nieruchomościowe Śniadanie!!!

Po raz kolejny w świetnie działającej formie online!

Śniadanie odbędzie się na platformie Zoom.us . Każdy z uczestników proszony jest o zorganizowanie sobie kamerki i mikrofonu, jeśli nie ma wbudowanych w komputerze. Uczestnicy bedą mieli 3-4 minut na przedstawienie się po kolei i powiedzenie czym się zajmują, a także zaprezentowanie swojej oferty. W drugim etapie uczestnicy zostaną podzieleni w grupy po dwie osoby, aby dokładniej poznać się i lepiej nawiązać kontakt w celu potencjalnej współpracy. Na końcu wydarzenia będzie 15 minut na "wolne rozmowy" dla chętnych.

Uczestników prosimy o umieszczenie informacji o sobie na czacie podczas telekonferencji. Po wydarzeniu każdy z uczestników otrzyma plik z informacjami z czatu, gdzie będzie mógł sprawdzić w późniejszym czasie, kto, się czym zajmuje, lub dodać daną osobę do sieci kontaktów na LinkedIn lub na FB.

Mail z numerem pokoju konferencyjnego online i hasłem dostępu będzie wysłany do każdego z zarejestrowanych uczestników, przez adres mailowy.

Udział z pyszną kawą mile widziany;) Do zobaczenia!!!

Instrukcja Nieruchomościowe Śniadania - ONLINE

Nieruchomościowe Śniadania Online odbywają się na platformie Zoom.us

Uczestnicy proszeni są o udział z kamerkami, a także o ustawienie sobie nicku w następujący sposób:
- imie nazwisko, miasto, inwestor/sourcer/agent nieruchomości etc, ew. firma w jakiej działa

Każdy z użytkowników będzie miał 3 minuty, na początku spotkania, na przedstawienie się, opowiedzenie kogo lub czego poszukuje (inwestora, okazji inwestycyjnej, kupca mieszkania, sourcera, wspólnika itp), a także przedstawienie swojej oferty.
W kolejnym kroku odbędą się 3-4 rundy (w zależności od ilości osób i pozostałego czasu), po 3 minuty, w których uczestnicy będą podzieleni po 2-3 osoby w oddzielnych pokojach, aby nawiązać bliższą współpracę.

Każdy z obecnych podczas wydarzenia proszony jest również o przygotowanie krótkiej notki, o tym czym się zajmuje, a także z danymi kontaktowymi (mail/nr tel/LinkedIn/FB). Po spotkaniu informacje z czatu zostaną wysłane do każdego z uczestników, aby mógł dodać nowe kontakty w późniejszym terminie.

Po głównej części będzie dodatkowy czas ok 10-15 min, dla chętnych, na rozmowy. Każdy z uczestników będzie mógł powiedzieć coś od siebie uprzednio zgłaszając chęć zabrania głosu, przez wybranie opcji "raise hand" na platformie Zoom.

Aby otrzymać dostęp do pokoju konferencyjnego, należy uprzednio zarejestrować się na portalu evenea. Nr pokoju i hasło zostaną podane w mailu przed spotkaniem.

Przykładowy poradnik z Zoom.us: https://www.youtube.com/watch?v=sqQWppyLWuE

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rezerwacja biletu
już niedostępne -