PAKIET PREMIUM. Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki.

location icon
Warszawa
calendar icon
Od 12 lis 17:00 do 30 lis 23:59

PAKIET PREMIUM to wyjątkowa propozycja dla wszystkich z Was, których suknie nie znalazły drugiej właścicielki podczas krakowskiej edycji Festiwalu!

Wasze suknie są wspaniałe i wierzymy, że ich druga właścicielka gdzieś na nie czeka. Dlatego zrobimy wszystko, aby obydwie strony jak najszybciej się znalazły;-)

Proponujemy Wam zatem bogaty Pakiet Premium zawierający:

  • magazynowanie sukni do czasu kolejnego festiwalu w Warszawie
  • wykonanie profesjonalnych zdjęć sukni i umieszczenie ich w katalogu online (które w razie, gdyby suknie się nie sprzedały, będą do Was przesłane)
  • organizacja Wielkiej Noworocznej Wyprzedaży online (obsługa mediów, promocji i reklamy)
  • transport sukni do Warszawy
  • wykupiony bilet na zgłoszenie sukni na festiwal (cena 80 zł)
  • przygotowanie sukni do ponownego wystawienia na festiwalu w Warszawie
  • wszystko w cenie: 150 zł

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
PAKIET PREMIUM to wyjątkowa propozycja dla wszystkich z Was, których suknie nie znalazły drugiej właścicielki podczas krakowskiej edycji Festiwalu! Wasze suknie są wspaniałe i wierzymy, że ich druga właścicielka gdzieś na nie czeka. Dlatego zrobimy wszystko, aby obydwie strony jak najszybciej się znalazły;-) PAKIET PREMIUM

PAKIET PREMIUM to wyjątkowa propozycja dla wszystkich z Was, których suknie nie znalazły drugiej właścicielki podczas krakowskiej edycji Festiwalu! Wasze suknie są wspaniałe i wierzymy, że ich druga właścicielka gdzieś na nie czeka. Dlatego zrobimy wszystko, aby obydwie strony jak najszybciej się znalazły;-)

już niedostępne 150,00 zł -