Zarządzanie Rozwój osobisty

Najlepsze praktyki motywacji - motywacja w 30 sekund

location icon
Online
calendar icon
Od 16 mar 0:00 do 30 kwi 0:00
ticket icon
Od 69,00 zł

Szkolenie online.

Dzięki szkoleniu dowiesz się jak szybko możesz zacząć działać. Zwykle wszyscy mówią , że wystarczy zacząć. Dla przykładu tak jest z bieganiem, że na początek trzeba założyć buty dobiegania ale... Ty leżysz na kanapie, a buty są schowane w szafie. Wydaje się to proste do zrobienia ale dla Ciebie leżącego na kanapie już takie proste nie jest. Co możesz więc zrobić, żeby przejść do działania, a nie bić się ze swoimi myślami, które jeszcze bardziej mogą popsuć Ci nastrój. Dlatego poznaj technikę trzech kroków -  to pomoże Ci przejść do działania.

  • Nauczysz się techniki 3 kroków - nie tylko krok po kroku poznasz każdy jej element (razem z badaniami naukowymi), ale od razu wykonasz i opanujesz.Dzięki temu w każdej sytuacji (nawet, gdy jesteś potwornie zmęczony i ospały) w ciągu ok. 30 sekund podniesiesz swój poziom energii, gotowości do działania i skupienia.
  • Zobaczysz, jak przed kamerą, na Twoich oczach, za pomocą całej Techniki 3 kroków zwiększam u siebie ten parametr i błyskawicznie zyskuję więcej energii do działania.Wykonamy ją wspólnie: ja na wideo, a Ty przed ekranem.
  • Dowiesz się, czym w ogóle jest fizjologiczne pobudzenie. Jak się objawia, jak można naukowo ZMIERZYĆ gotowość Twojego ciała i umysłu do działania.Okazało się, że mierząc u siebie jeden fizjologiczny parametr, jesteś w stanie W LICZBACH określić stan swojego pobudzenia i dostępnej w danej chwili energii (Da się to zrobić prosto i szybko w zaledwie 1 minutę).
  • Poznasz sekret mnichów tybetańskich, którzy potrafią podnosić temperaturę swojego ciała samą siłą umysłu - zobaczysz, jak wykorzystać to w Technice.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Szkolenie: Najlepsze praktyki motywacji - motywacja w 30 sekund
już niedostępne 69,00 zł -