Nauka i Edukacja Zdrowie i Medycyna

Klub Zdrowego Życia

location icon
Hotel PANORAMA Mieczysława Romanowskiego 4, Nowy sącz
calendar icon
Od 20 lut 18:00 do 20 lut 20:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Nasze Zdrowie - Zdrowie Naszych Komórek

Wszystkie organizmy żywe na ziemi - od roślin i prostszych ameb do wyższych organizmów żywych i człowieka - zbudowane są z komórek. A podstawowe prawo życia człowieka na Ziemi można sformułować tak: Póki nasze komórki są żywe - my też żyjemy, póki zaś nasze komórki są zdrowe - my też jesteśmy zdrowi.Wszystko w naszym organizmie jest powiązane, i bardzo często ludzie czekając na rozwiązanie jednego zdrowotnego problemu, rozwiązują inne.

Dlaczego właśnie Kluby Zdrowego Życia w ramach cyklu konferencji "Żyję Świadomie"
Kluby Zdrowego Życia mają na celu, aktywnie promować działania na rzecz poprawy zdrowia społeczeństwa, popularyzacji aktywnego stylu życia i zmiany otaczającej rzeczywistości na sprzyjającą ludziom. Zajmują się propagowaniem świadomego stylu życia oraz utrwalaniem przekonania, że nasze zdrowie i życie zależy od nas samych. Europejska Kampania Społeczna "Żyję Świadomie" to społeczny ruch realizowany przez World Healthy Living Fundation. W projektach Fundacji "zdrowie" i "świadome życie" realizuje się poprzez holistyczne podejście do życia człowieka, w którym nieodłącznymi elementami są pozytywne nastawienie do rzeczywistości oraz umiejętność wprowadzania do swojego życia zasad, dzięki którym można żyć długo, zdrowo i szczęśliwie. Nasi eksperci są wybitnymi osobowościami w swoich dziedzinach. Nie dzielą się oni z Wami wyłącznie swoją wiedzą ale przede wszystkim sobą, swoją pasją i misją.

Gość Specjalny: Paweł Kulig

Licencjonowany Diagnosta, współwłaściciel VITEA-C ośrodka unikalnych metod diagnostycznych oraz Nowoczesnej Profilaktyki Zdrowia, Pasjonat Aktywnego Stylu Życia, Miłośnik Sportu i Rekreacji,


Liczba miejsc ograniczona.

Jeżeli masz pytania zapraszam do kontaktu: daniel.chruslicki@vp.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Odpłatność 10 zł za bilet przed wejściem na sale. Bilet Pojedynczy

Odpłatność 10 zł za bilet przed wejściem na sale.

już niedostępne -
Odpłatność 10 zł za bilet przed wejściem na sale. Kupując 3 bilety otrzymujesz 1 bilet Gratis! Bilet 3+1

Odpłatność 10 zł za bilet przed wejściem na sale. Kupując 3 bilety otrzymujesz 1 bilet Gratis!

już niedostępne -