PySzczek Pomaga Alexowi Jutrzence - Warsztat: Python od Podstaw

location icon
Technopark Pomerania Cyfrowa 4, Szczecin
calendar icon
Od 25 sty 9:00 do 25 sty 16:00

Pomaganie jest fajne! Dlatego nasz Pyszczkowy Team postanowił zrobić coś dobrego do kwadratu! Po pierwsze - chcemy dorzucić naszą PySzczkową, programistyczną cegiełkę i wesprzeć pewnego 5-miesięcznego malucha - Alexa Jutrzenkę, który urodził się z SMA typu I (rdzeniowy zanik mięśni) i potrzebuje aż 9 mln zł na leczenie w USA, które da mu szansę na życie! Po drugie - chcemy się z Wami podzielić naszą wiedzą! Połączyliśmy te dwie rzeczy i zapraszamy Was na charytatywne warsztaty "Python od podstaw".

Jakie są zasady?

Do udziału w jednodniowych warsztatach zaprosimy pierwsze 30 osób, które weźmie udział w akcji #DoITforAlex i wpłaci minimum 50 zł na rzecz Alexa poprzez hhttps://www.siepomaga.pl/alex

Aktualizacja (16.01.2020) Rodzicom Alexa udało się uzbierać niebotyczną kwotę 9 mln złotych a Wy macie w tym swój udział. Jeśli ktoś zaspał z zapisem na nasze szkolenie to ma jeszcze szansę, ponieważ zostało kilka wolnych miejsc. Nie przestajemy jednak czynić dobra, dlatego osoby, które nie zdążyły wspomóc zbiórki Alexa prosimy o wpłatę 50 zł na dowolnie wybrany cel na www.siepomaga.pl i przesłanie potwierdzenia wpłaty na nasz adres mailowy. 


Procedura zgłoszenia wygląda tak:

1. Rejestrujesz się na stronie eventu
2. Po pozytywnej rejestracji wpłacasz minimum 50 zł na dowolny cel na www.siepomaga.pl pomoc dla Alexa poprzez https://www.siepomaga.pl/alex
3. Wysyłasz nam potwierdzenie wpłaty na adres: charity@pyszczek.org (mail z potwierdzeniem wsparcia od siepomaga.pl lub potwierdzenie przelewu - zakryj nr konta i Twój adres, nie są nam potrzebne, wystarczy imię i nazwisko).
4. Na maila w potwierdzeniu od nas otrzymasz szczegóły na temat warsztatu.

Warsztaty odbędą się 25 stycznia 2020 w godz. 09:00-16:00 w Technoparku Pomerania. Poprowadzą je nasi PySzczkowi mentorzy. Zapewnimy Wam duży zastrzyk praktycznej wiedzy z podstaw Pythona oraz pokażemy, co robić dalej, jeżeli uda nam się Was zarazić tą pozytywną energią oraz pasją, jaką wkładamy w programowanie. Oprócz wiedzy na warsztatach zapewnimy Wam kawę, herbatę i pizzę :)

Dla kogo są warsztaty? 

Dla każdego kto chce rozpocząć swoją przygodę z programowaniem w języku Python!

Nie chcesz brać udziału w warsztatach, ale chcesz wesprzeć Alexa i pomóc mu w walce o zdrowie, zaproś na to wydarzenie swoich znajomych, udostępnij je na swojej tablicy lub zrób po prostu wpłatę na konto Alexa na siepomaga.pl :) Możesz też dorzucić się do pizzy lub kawy, czyt. Sponsorzy wydarzenia mile widziani! Naszym pierwszym Partnerem jest Technopark Pomerania, dzięki któremu warsztaty odbędą się w jednej z komfortowych sal przy Cyfrowej. 


W skrócie
Kiedy: 25.01.2020
Gdzie: Technopark Pomerania, ul. Cyfrowa 4, 71-441 Szczecin
Max. liczba osób: 30
Jak pomagamy: wpłacając darowizny poprzez zbiórkę na SiePomaga.pl: https://www.siepomaga.pl/alex
Tymczasem #DoITforAlex. Działamy i pomagamy!

Pozdrawiamy,
PySzczek Team

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet
już niedostępne -
  Bilet - pula dodatkowa
już niedostępne -