FILMOWY SPICHLERZ: ROBAKI

location icon
spichlerz MOK Piastowska 13
calendar icon
Od 16 sty 19:00 do 16 sty 19:00

Filmowy spichlerz: ROBAKI

16 sty 2020 18:00

Spichlerz, ul. Piastowska 13


Robaki to podobno żywieniowa przyszłość: tanie w hodowli, odporne na warunki, wysokobiałkowe, a do tego - według znawców - smaczne. Czy to możliwe, że za kilka lat na dźwięk słowa "robak" poczujemy ssanie w żołądku zamiast wzdrygnięcia wstrętu?

Projekcją filmu "Robaki" Andreasa Johnsena rozpoczynamy nowy cykl: "FILMOWY SPICHLERZ"! Spotkania będą odbywały się co miesiąc, zawsze w trzeci czwartek miesiąca (łatwo zapamiętać hasłem "trzy czwarte") w sali na III piętrze Spichlerza. Filmy - głównie dokumentalne - będą poruszały aktualne problemy, ważne, nierzadko kontrowersyjne.

W luźnej, nieformalnej atmosferze, przy kawie, herbacie i przekąsce, rozparci na fotelach, krzesłach, pufach i podłogowych poduchach, będziemy oglądali, dyskutowali, zastanawiali się.
Na pierwszy ogień: dyskusja z udziałem prof. Stanisław Czachorowski (biolog, entomolog, ekolog i popularyzator nauki) oraz Alicją i Tomaszem Derdoń (właściciele Kawiarnia "Moja" Dąbrowszczaków). A na deser absolutny hit dla odważnych: ciastka z robakami!

Jesteście na to gotowi?

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  wstep wolny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc