KIEROWANIE ZESPOŁEM - nowoczesne techniki kierowania i motywowania pracowników

location icon
Golden Floor Warszawa
calendar icon
Od 19 maj 9:00 do 20 maj 16:30

KIEROWANIE ZESPOŁEM - nowoczesne techniki kierowania i motywowania pracowników

 • Jeśli chcesz, by Twój zespół pracował efektywnie i samodzielnie, a zadania wykonywał na czas…
 • Jeśli chcesz być dobrym szefem i skutecznie prowadzić zespół do celu...
 • Jeśli chcesz zbudować zespół i mieć zaangażowanych pracowników, zmotywowanych do pracy, którzy chętnie wykonują delegowane zadania i wykazują się inicjatywą…

… ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!!


Jako szef zespołu każdego dnia stajesz przed wyzwaniem jakim jest kierowanie grupą ludzi i Twoim zadaniem jest by realizowali zadania.

Wiemy z jakimi wyzwaniami mierzy się każdego dnia jak szef zespołu - ma wiele zadań do wykonania, kontroluje i deleguje,, motywuje tak aby pracownicy czuli jego wsparcie i jednocześnie czujne oko. Trudne rozmowy, rozwiązywanie konfliktów to tylko wierzchołek z góry Twoich wyzwań.

Poznasz skuteczne i możliwe do wdrożenia następnego dnia po szkoleniu zasady delegowania, kontroli i udzielania informacji zwrotnej, dzięki czemu zespół którym kierujesz będzie efektywnej pracował. Dostaniesz praktyczne i gotowe przykłady do wykorzystania w swoim codziennym zadaniu jakim jest kierowanie zespołem.

Każdego roku szkolimy setki szefów, kierowników i właścicieli firm, pokazując, jak kierować zespołem, by zespół działa skutecznie i samodzielnie.

W czasie szkolenia pokazujemy jak zarządzać zespołem, kierować i delegować zadania by były wykonywane chętnie i na czas, jak kontrolować pracowników, jak rozwiązywać sytuacje konfliktowe.


Pokażemy:

 • Pokazujemy krok po kroku, jak delegować zadania, motywować pracowników
 • Twój zespół będzie pracować wydajniej i wzrośnie jego jakość pracy dzięki poznanym technikom
 • Dowiesz się, jak budować relację z pracownikami, by pracowali z zaangażowaniem
 • Poznasz techniki radzenia sobie w sytuacji trudnych rozmów z pracownikami
 • Dowiesz się, jak skutecznie delegować, kontrolować i egzekwować zadania tak, aby pracownicy wykonywali je z ochotą
 • Poznasz skuteczne narzędzia kierowania zespołem
 • poznasz metody skutecznego motywowania pracowników

Szkolenie "Kierowanie zespołem - nowoczesne techniki kierowania i motywowania pracowników" to aktywny trening, który dostarcza narzędzi w pracy każdego szefa, kierownika, menedżera. Poznasz zasady delegowania, kontroli i motywowania pracowników.


BONUSY

Jako bonus do szkolenia uczestnicy otrzymają wartościowe materiały, które pozwolą skutecznie i systematycznie zwiększać bazę wartościowych i płacących klientów:

 • E-book "TRUDNE ROZMOWY Z PRACOWNIKAMI", pokażemy praktyczne przykłady i wskazówki działania (wartość 97 zł)
 • KursoBOOK "Jak radzić sobie ze stresem?" (wartość 197 zł)

Łączna wartość bonusów 288 zł


Szkolenie skierowane do: dyrektorów, managerów, kadry kierowniczej, działu HR, osób zarządzających, właścicieli firm.

Czas trwania: 2 dni szkoleniowe (16 godzin szkoleniowych).

Metodologia: ĆWICZYMY - trenujemy na prawdziwych realnych sytuacjach, jakie spotykają uczestników w pracy.

Szkolenia prowadzone przez VIDI Centrum Rozwoju Kadr są szkoleniami narzędziowymi.

Praca w małych grupach warsztatowych pozwala na zastosowanie metod coachingowych oraz gwarantuje intensywną, warsztatową formę prowadzenia szkolenia. Dostaniesz wsparcie i nową energię do pracy, dzięki motywacji.

Dostajesz do ręki gotowe narzędzia pracy, które możesz wykorzystać już następnego dnia. 20% czasu szkolenia to teoria (inspiracja) poparta przykładami z życia, a 80% czasu szkolenia to ćwiczenia indywidualne i zespołowe, case studies. Warsztaty szkoleniowe są dynamiczne, wypełnione przykładami, symulacjami i praktyką. Każdy uczestnik ma szansę przed szkoleniem wypełnić ankietę przedszkoleniową, by warsztat był jeszcze lepiej dostosowany do jego potrzeb i oczekiwań.

ZOBACZ FILM Z OPINIAMI UCZESTNIKÓWreferencje ZOBACZ REFERENCJE OD KLIENTÓW

metoda szkoleniowa

Krok po kroku pokazujemy, jak efektywnie kierować pracownikami. Pokazujemy, jak umiejętnie posługiwać się wachlarzem najskuteczniejszych taktyk komunikacyjnych, pozwalających skutecznie docierać do pracowników i budować z nimi relację, aby stworzyć zmotywowany i zaangażowany zespół.CHCESZ BYĆ SPRAWNYM I SKUTECZNYM SZEFEM, którego zespół działa efektywnie i darzy zaufaniem? ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ NA PRAKTYCZNE WARSZTATY, gdzie poznasz i przećwiczysz poznane techniki.Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  dla uczestników
już niedostępne 2 447,70 zł -