Niedziela z muzyką klasyczną

location icon
Galeria Młociny ul. Zgrupowanie AK Kampinos 15, warszawa
calendar icon
Od 10 lis 11:00 do 10 lis 15:30

Czy muzyka klasyczna oznacza nudę? ️️🎵
Nic bardziej mylnego!
Muzyka klasyczna jest inspiracją dla wielu innych muzycznych nurtów, wzmaga koncentrację, pobudza kreatywność, jest idealnym sposobem na ostudzenie nerwów. ;)
Niedziele z muzyką klasyczną to wspaniały pomysł na spędzenie ostatniego dnia tygodnia. 😊 Odwiedźcie nas, a pomożemy Wam nie tylko odpocząć od pracy czy szkoły, ale też zapewnimy wspaniałe spotkanie ze sztuką i pomożemy odczarować towarzyszącą jej formalną atmosferę. 🤗
Bielańska Hala Hutnik (poziom +2) po raz pierwszy zamieni się w miejsce niezapomnianych występów artystycznych, recitali oraz interaktywnych przedstawień teatralnych połączonych z audycjami dla dzieci.

Harmonogram:
🕐 12:00-13:00
Spektakl da dzieci pt. "Kopciuszek"

🕐13:30-14:00
Audycja muzyczna "Dzieciaki słuchają klasyki", podczas której uczestnicy wysłuchają krótkiego recitalu oraz poznają ciekawostki o instrumentach i kompozytorach.

🕐 15:00-16:00
Koncert "W drodze do konkursu Chopinowskiego" w wykonaniu najbardziej utalentowanych polskich pianistów, którzy ubiegają się o miejsce w kwalifikacjach do XVIII Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego 2020. Serię tę zainauguruje znakomita pianistka Julia Łozowska.

Program
️️️🎵 F. Chopin - Polonez fis-moll op. 44
️️️🎹 Etiuda Ges-dur op. 10 nr 5
🎵Etiuda h-moll op. 25 nr 10
️️️🎹 Ballada f-moll op. 52
️🎵 Sonata b-moll op. 35

🕐 16:00
Wywiad z Julią Łozowską.

🕐 16:15-16:30
Recital pieśni Stanisława Moniuszki. Wykonawcami będą utalentowani studenci polskich uczelni muzycznych. W niedzielę 13 października zaśpiewa Katarzyna Drelich (sopran), której akompaniować będzie Marta Plasota.

Wstęp wolny!

Hala Hutnik: www.galeriamlociny.pl/hala-hutnik
***
Aktywna Niedziela to nowy cykl wydarzeń w Galerii Młociny. Każdej z nich przewodzić będzie inny motyw. Dzięki całej liście atrakcji, która będzie czekała tego dnia na odwiedzających, i mali, i duzi znajdą coś dla siebie. Możecie zapomnieć o nudnej jesieni! W naszej Galerii każdy jesienny dzień jest pełny zabawy!

https://www.facebook.com/events/484272678822869/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Impreza nie jest biletowana
Wyprzedane Brak wolnych miejsc