Marketing Komunikacja i wystąpienia publiczne

Więcej sensu w pracy! (Warsztat dla pracowników)

location icon
SAR Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej Czerska 8/10, Warszawa
calendar icon
Od 23 paź 9:00 do 23 paź 17:00
ticket icon
Od 861,00 zł

INSPIRACJA

Ignorancja osób, które z nami współpracują, projekty wyrzucane do kosza albo odkładane na półkę, wreszcie powtarzalne/nieciekawe zadania. To trzy najczęściej wymieniane powody braku sensu pracy w branży komunikacji marketingowej. Zwróciło na nie uwagę w sumie 54% branży. To dobra wiadomość! Z każdym z tych przeświadczeń można pracować. Nawet więcej- już szereg organizacji potrafi już sobie z nimi umiejętnie radzić. Na warsztacie zajmiemy się źródłem bezsensu, zapoznamy się z praktykami pozwalającymi ograniczyć ich wpływ, aż wreszcie zaproponujemy takie, które pozwolą tych i innych źródeł bezsensu uniknąć w organizacjach, w których pracujemy.


O WARSZTACIE

Kiedy czujemy, że nasza praca nie ma sensu, działamy tak, jakbyśmy szli przez bagno. Powoli, mozolnie stawiamy kolejne kroki, które co gorsza zamiast wyprowadzić nad na twardy grunt, sprawiają, że zapadamy się coraz głębiej. Podobnie w pracy- im silniej próbujemy zmotywować pracownika nie pokazując mu sensu wykonywanych przez niego zadań, tym bardziej pogrąża się on a apatii i marazmie. Nie musi tak być. Podczas warsztatu zapoznany uczestników z modelem sensu pracy i wspólnie, przechodząc przez poszczególne elementy, spróbujemy odpowiedzieć na pytanie- co zrobić żeby w pracy czuć więcej sensu? Pomieszamy wiedzę z najnowszych badań psychologów organizacji, doświadczenie uczestników warsztatu i rozwiązania, które już sprawdziły się innym. Wszystko po to żeby po całym dniu pracy wyjść z poczuciem, że wykonana praca miała sens, a ta, która dopiero przed nami, warta jest wysiłku.

NAJWAŻNIEJSZE CELE

 • Pomoc w zrozumieniu dlaczego i po co szukamy sensu pracy;
 • Udowodnienie, że niewystarczająco korzystamy z możliwości decydowania o tym jak, kiedy i z kim wykonujemy swoją pracę;
 • Wspólne przeprojektowanie swojej pracy tak, by miała dla nas więcej sensu;
 • Nauczenie rozpoznawania i zabezpieczania się przed negatywnym wpływem innych na nasze poczucie sensu pracy;
 • Ośmielenie nas samych do wspierania innych w poszukiwaniu sensu w ich pracy.
 • Więcej informacji: BROSZURA

  Dołącz do wydarzenia

  Dołącz do wydarzenia
    Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
    Cena dla Członków SAR
  już niedostępne 861,00 zł -
    Cena dla firm niezrzeszonych
  już niedostępne 984,00 zł -