"Hutnik House" - Dj ChedeRac w Hali Hutnik

location icon
Galeria Młociny Zgrupowania AK "Kampinos" 15, 01-943 Warszawa, warszawa
calendar icon
Od 9 lis 19:00 do 9 gru 19:00

"Hutnik House" to nowy cykl wydarzeń na imprezowej mapie Warszawy. W każdą sobotę na scenie Hali Hutnik w Galerii Młociny dla gości zagrają najlepsi Dj'e z całej Polski. W najbliższą - już 9 listopada o godzinie 19:00 muzyczne brzmienia z najwyższej półki zapewni Dj ChedeRac - artysta, który od lat miksuje muzykę w najlepszych lokalach i klubach w całej Polsce!

Jakub Czerederecki po raz pierwszy stanął za gramofonami w 2013, a w swojej karierze współpracował z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Wśród nich Paluch, Sokół, Diox HIFI, Pih, Peja oraz wielu innych. Przez dwanaście lat uczęszczał również do szkoły muzycznej. Należy do Needlework Scratch Crew, a w jego setach usłyszeć można mieszankę hip-hopu, trapu, funku oraz R&B!

Hala Hutnik, czyli najlepsze restauracje w jednym miejscu, znajduje się na drugim piętrze Galerii Młociny. Poza rozbudowaną ofertą gastronomiczną jest również miejscem licznych wydarzeń oraz występów artystycznych. W każdą sobotę w godzinach 19:00-23:30 najlepsi polscy Dj'e prezentują tu swoje umiejętności na żywo. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Wstęp wolny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc