Kurs: Młodszy programista Frontend

location icon
Warszawa
calendar icon
Od 3 lut 8:00 do 3 lut 8:00

Frontend web developer jest kursem kompletnym, który od zupełnych podstaw wprowadzi Cię na poziom Junior Frontend developera. Cały kurs zostanie przeprowadzony przez doświadczonego Team Leadera, który rekrutował ponad 100 specjalistów dla największych na rynku firm. Wszystko po to, by uczestnicy po kursie byli w stanie jak najlepiej sprostać wymaganiom pracodawców na rynku IT.

W trakcie kursu zaczniemy od budowy statycznych stron za pomocą html, css oraz użyjemy frameworka bootstrap, dzięki któremu sprawimy, że nasza strona będzie wyglądała dobrze na każdym urządzeniu. Następnie nauczymy się jak współpracować z innymi programistami i dzielić z nimi kod za pomocą rozpoznawalnego narzędzia kontroli wersji - GIT. Kolejnym krokiem będzie poznanie najpopularniejszego ze wszystkich języków programowania JavaScript, by na sam koniec poznać ReactJS, który jest obecnie najbardziej porządaną biblioteką na Frontendzie wśród pracodawców. Podczas kursu omówimy sobie również najczęstsze tematy pojawiające się na rozmowach rekrutacyjnych.

Każdy uczestnik będzie mógł również wziąć udział w indywidualnym projekcie, na podstawie którego przyznawany będzie imienny certyfikat ukończenia kursu.


Zapisy: https://foreach.pl/szkolenie/kurs-frontend.html

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Zapisy
już niedostępne -