Glejaku masz zakaz wjazdu - bieg charytatywny dla Marysi.-BIEGI dla DZIECI

location icon
Park Kultury i Wypoczynku Chorzowska, gliwice
calendar icon
Od 17 lis 10:00 do 17 lis 13:00

Marysia to mała, wesoła dziewczynka. Ma 6 lat, radosne oczy i piękny uśmiech. Mieszka razem ze swoimi rodzicami i bratem Filipem. Bardzo ich kocha. I lubi przytulać Filipka. Marysia ma dużo zabawek, którymi uwielbia się bawić. Lalki, misie, klocki. Tak, jak każda dziewczynka w jej wieku. Lubi koktajle z truskawek i słodycze. Ma bardzo wiele marzeń, ale ... ma jeszcze coś … guza mózgu.
Pomóżmy Marysi wciąż cieszyć się życiem, pomóżmy, by znów była zdrowa!
Julita Drzewiecka, Viola Paul z grupą biegową BP Running Team, Studio Artystyczne Maciej, rodzina Marysi oraz Fundacja Iskierka zapraszają Was na bieg charytatywny, z którego cały dochód zostanie przekazany na jej leczenie.

Podczas wydarzenia będą mogli pobiec dorośli a także dzieciaki. Zapisy dla dorosłych pod linkiem https://evenea.pl/panel/moje-wydarzenia/podglad/?I...

Tutaj zapraszamy do zapisów dzieci w wieku 2-12 lat , starsze dzieci oraz młodzież zachęcamy do pokonania dystansu 2,5 km (zapisy na ten dystans w linku dla dorosłych)

Przygotujemy dla maluchów dwa dystanse. Dla najmłodszych dzieci będzie dystans ok 100 m a dla starszych dzieciaków 400 m.

Wszystko odbędzie się w atmosferze zabawy ,nie będziemy rywalizować , liczy się cel . Pokażmy naszym dzieciom że warto pomagać .

Każdy mały uczestnik który pokona swój dystans otrzyma medal i słodki poczęstunek .

Każde nieletnie dziecko powinno być pod opieką osoby dorosłej .

Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się na wydarzenie oraz zasilenie puszki Fundacji Iskierka w kwocie minimum 10 zł od dziecka.

Bieg odbędzie się na terenie Parku Kultury i Wypoczynku przy ul.Chorzowskiej w Gliwicach w dniu 17 listopada 2019  .

Zapraszamy


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Glejaku masz zakaz wjazdu - bieg charytatywny dla Marysi.BIEG DLA DZIECI
Wyprzedane Brak wolnych miejsc