Rozwój osobisty Muzyka i Taniec Koncerty, Festiwale, Rozrywka

Patryk Jarczok / współczesny, improwizacja, foorwork

location icon
Szczecin Szczecin
calendar icon
Od 29 mar 10:30 do 29 mar 15:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy na kolejną odsłonę warsztatów pod hasłem "znajdź w sobie P R Z E S T R Z E Ń " tym razem w Szczecinie. Warsztat kierowany jest do pasjonatów oraz osób zawodowo zajmujących się tańcem.
___________________________________________________________________Patryk o warsztacie / współczesny, improwizacja, floorworkPunktem wyjścia do działania jest ciało i jego przestrzeń - zarówno wnętrze jak i peryferie. Eksplorując język poruszania się, zanurzymy się w głąb układu nerwowego, pobudzimy powięzi oraz zniwelujemy miejsca będące barierą w swobodnym przepływie energii i ruchu. Podczas warsztatów poszukamy niekonwencjonalnych rozwiązań w ciele. Stawiając siebie w niekomfortowych sytuacjach ruchowych, dowiemy się jak z łatwością możemy przygotować się na nieoczekiwany przepływ informacji. Wyjdziemy ze strefy komfortu, czy też z dobrze nam znanego stylu poruszania się. Pobudzimy pokłady zwierzęcej energii, która drzemie w naszym ciele. Często nie potrafimy dostrzec sugestii lub informacji jakie wysyła nam ciało, dlatego wzmocnimy swoją świadomość obserwując kiedy oraz w jaki sposób możemy się z nim komunikować.
__________________________________________________________________zapisy pod linkim
https://forms.gle/1SKgzLtAQBRr2kdX6Gdzie_ SzczecinKiedy_ 29.03.2020O której _
10:30 - 13.00_ open level
13:00 -14.00_ przerwa
14:00 - 15.30_ open levelKoszt warsztatu_
_Early birds / cena do 6.03.2020
4 godz. warsztatu _ 130 zł_Cena regularna / po 6.03.2020
4 godz. warsztatu _ 150 zł

zapisy pod linkim
https://forms.gle/1SKgzLtAQBRr2kdX6Wpłata jest równoznaczna z akceptacją regulaminu :
https://docs.google.com/document/d/1pMdS7ciQtJHvEBhi2Azj1BsgEJUPxqM51Ay3EFiLxzs/edit?usp=sharing*UWAGA: Cena early birds obowiązuje do 6.03.2020 włącznie, tzn do tej daty należy dokonać wpłaty (nie wystarczy samo zgłoszenie). Prosimy o respektowanie tej daty i zasadności hasła "PRZEDsprzedaż" ;)___________________________________________________________________PATRYK JARCZOKDyplomowany tancerz i pedagog, choreograf. Absolwent kierunku taniec WSUS w Poznaniu oraz Institute of Dance Arts na Anton Bruckner Privatuniversität Linz w Austrii. Stypendysta programu Erasmus+ w Hochschule für Musik und Darstellende Kunst Frankfurt am Main na wydziale tańca. W latach 2014-2016 związany z zespołem STW Natalii Draganik-Franke. Od 2018 roku związany z Teatrem Pieśń Kozła we Wrocławiu. Od marca 2019 stażysta w Staatstheater Kassel - Johannes Wieland Company. Od stycznia 2020 tancerz Polskiego Teatru Tańca.

Solo "Unspoken", którego wersję filmową zrealizowała Maja Mirek, zostało docenione na wielu międzynarodowych festiwalach, m.in. Linz (Austria) Tanzhafen festival, Nikosia (Grecja) Moving Images International videodance festival, Berlin (Niemcy) Pool/Internationale Tanzfilmplattform Berlin, Teheran (Iran) Seyr Festival. Twórca duetu docenionego na Tanzmaraton we Frankfurcie "fish in the aquarium" oraz współtwórca spektaklu "Na Widelcu".


Współpracował między innymi z takimi artystami jak Cameron McMillan, David Zambrano, Wim Vandekeybus, Martin Durov & Laja Field, Maciej Kuźmiński, Russell Maliphant, Stian Danielson, Regina van Berkel, Natalia Iwaniec, Marta Ziółek, Andrea Tallis, Jason Jacobs, Annette Leal Lopez, Robert Hewitt, Ivan Perez, Jarek Cemerek, Witold Jurewicz, Ewa Wycichowska, Ramona Nagabczyńska, Marta Ziółek

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/1SKgzLtAQBRr2kdX6 formularz

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/1SKgzLtAQBRr2kdX6

Wyprzedane Brak wolnych miejsc