Koncert zespołu Taraka

location icon
Bielański Ośrodek Kultury ul. Goldoniego 1, Bielany
calendar icon
Od 10 lut 19:00 do 10 lut 19:00

Zespół TARAKA to słowiańska muzyka w połączeniu z elementami żydowskimi oraz cygańskimi, w nowoczesnych aranżacjach. Zespół powstał w 2012 roku. Jego założycielem, pomysłodawcą, autorem piosenek jest solista Karol Kus (kompozytor, producent, autor tekstów takich przebojów jak "Nie kłam, że kochasz mnie", "Barwy Szczęścia" i wielu innych). Grupa występuje w bardzo ciekawym, rozbudowanym składzie instrumentalnym. Jest coraz bardziej znana w Polsce, wystąpiła m.in. w 2018 roku podczas Polsat Super Hit Festiwal i Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie. Uczestniczyła w wielu programach TV w Polsce, a także na Ukrainie - tam również jest popularna (można ją było spotkać podczas Majdanu, gdzie obejrzało ją 150 000 osób).

Grupa wykonała za naszą wschodnią granicą utwór "Podaj rękę Ukrainie", który spotkał się z wielką aprobatą publiki, a nawet Lwowskiej Rady Obwodowej. Zaowocowało to wydaniem płyty o tym samym tytule.

Zagrają piosenki autorskie z przesłaniem oczywistym w dzisiejszych czasach straszliwej wojny za naszą wschodnią granicą.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zespół Taraka
Wyprzedane Brak wolnych miejsc