Rozwój osobisty

Szkolenie rozwoju osobistego dla kobiet - poczuj swój potencjał

location icon
Hobbitowe Wzgórza ul. Uhlenberga 10, Przywidz
calendar icon
Od 16 lis 11:00 do 16 lis 18:00

Dla kobiet, które chcą wkroczyć na ścieżkę świadomego życia.

Znasz zasadę, że jeśli kupisz coś nowego, musisz wyrzucić coś starego, aby zrobić miejsce w szafie? Na to nowe? Podobna zasada obowiązuje w życiu - jeśli chcesz coś zmienić, musisz zrobić temu miejsce, dać szansę na wejście do naszego życia czemuś nowemu. I właśnie w tym chcemy Ci pomóc - pragniemy więc zaprosić Cię na wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju szkolenie rozwojowe, dedykowane Wam, cudownym kobietom.


Będziemy budowały i ugruntowywały poczucie własnej wartości od wewnątrz, tak by emanować pięknem od środka. Przyjrzyjmy się własnym potrzebom i ograniczającym przekonaniom. Będziemy "robić porządki" we własnym wnętrzu - będzie czas by odkurzyć swoje pragnienia, by zastanowić się, gdzie jestem w swoim życiu? co tak na prawdę mnie uszczęśliwia? a co ogranicza? Jesteśmy piękne, mądre i silne... jeśli dawno Ci ktoś o tym nie powiedział, jeśli może tego nie pamiętasz, albo już nawet nie czujesz, nie znaczy, że w Tobie tego nie ma. Jesteśmy po to, by Ci o tym przypomnieć. Chcemy stworzyć team szczęśliwych, świadomych siebie kobiet.
Każda z nas ma w sobie siłę, wrażliwość i indywidualny potencjał, będziemy zaszczepiać w Tobie energię sprawczości, abyś mogła świadomie kierować swoim życiem.

To szkolenie ma być dynamitem dla kobiecych serc i szczepionką na bylejakość. Będziemy uczyć Cię jak budować poczucie własnej wartości, od teraz, krok po kroku. Byś mogła wyznaczać cele i z dużą motywacją wcielać je w życie. Ponieważ nikt nie zrobi tego za Ciebie. Twoje życie jest w Twoich rękach. Tak samo jak szczęście... musisz ulepić je własnymi rękami...a my Ci w tym pomożemy.
Co to więc jest świadome życie? Przede wszystkim nie oszukiwanie samej siebie, zobaczenie tym samym co tak naprawdę daje mi radość i szczęście.


Co będziemy robić?
- Pożegnamy stare
- Zaprosimy nowe do naszego życia
- Przyjrzymy się swoim potrzebom
- Ograniczającym przekonaniom
- Zaplanujemy ścieżkę rozwoju
- Zaopiekujemy się poczuciem własnej wartości
- Poczujemy się kobiece i piękne
- Nauczymy się stawiać granice

Szkolenie prowadziła będzie Paulina Biernat - mentorka kobiet i promotorka świadomego stylu życia. Psycholog z wykształcenia i z zamiłowania. Absolwentka Wyższej szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie. Certyfikowany coach; coach Whise i coach Whise equiped. Ekspert w dziedzinie psychologii programu Dzień dobry TVN. Prowadząca i jednocześnie psycholog w programie "Para do poprawy" na antenie Ddtvn. Tancerka zawodowa najwyższej klasy tanecznej. 20 lat swojego życia dedykowała pasji do tańca, szkoliła swoje ciało i umysł na mistrza.
Jej wrodzona empatia, ciekawość drugiego człowieka i wiara w jego nieskończone możliwości sprawiają, że jest idealnym wsparciem i drogowskazem dla swoich klientów w drodze do osiągnięcia sukcesu i wyznaczonych celów.Na naszym szkoleniu oczywiście będziemy też tańczyć 😊 na pierwszych warsztatach, które poświęcimy głownie wewnętrznemu rozwojowi, dla zachęty na następny etap, Paulina specjalnie dla Was poprowadzi godzinną lekcję tańca - w tańcu możesz wyzwolić wszystkie swoje emocje, złe, dobre, nijakie - co chcesz. Możesz to zrobić bez słów - całym swoim ciałem, każdym ruchem, gestem, mimiką. Możesz "wyrzucić" z siebie wszystko, skupić się na tańcu i pozamykać wszystkie inne szufladki w swojej głowie - to wielkie szczęście mieć taką możliwość 😊

Zapraszamy więc Was, Dziewczyny...Matki, Żony i Kochanki...piękne kobiety - na warsztat rozwoju osobistego. Dla tych wszystkich, które chcą wkroczyć na ścieżkę świadomego życia i poczuć się piękną kobietą, którą jesteś, tylko może o tym zapomniałaś…


Warsztaty odbędą się w przepięknym miejscu na Kaszubach - Hobbitowe Wzgórza przypominają wioskę Hobbitów Tolkiena :) Dlatego oprócz pracy będziemy miały piękne widoki i pyszne jedzonko ;)


Cena warsztatów: 350 zł 

Po kliknięciu "zarejestruj się" zgłaszacie chęć udziału. Następnie prześlemy wszystkie niezbędne informację :)

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Biorę udział
już niedostępne -