Konferencja "Świadomi Rodzice - Szczęśliwe Dzieci"

location icon
Aula w Kampus Rybnik Rudzka 13C, Rybnik
calendar icon
Od 15 paź 17:00 do 15 paź 19:00

Spotkanie o budowaniu poczucia własnej wartości i wiary w siebie u dzieci, empatii, emocjach, komunikacji, autorytetach, błędach i asertywności.

Dla poprawy Waszych relacji, wsparcia w rozwoju, komunikacji pełnej empatii i zaufania, budowy autorytetu - przyjaciela, bycia przewodnikiem w odkrywaniu życia pełnego pasji i odwagi, pozwalającej wytrwale sięgać Waszym dzieciom i nastolatkom po marzenia.
Przed Wami pierwszy krok szerokiego wachlarza działań, nad którymi w trosce o dziś i z myślą o jutrze, pracuje od lat Michał Zawadka.


Michał Zawadka jest autorem książek i programów warsztatowych z zakresu rozwoju osobistego i komunikacji dla dzieci i młodzieży oraz szkoleń dla rodziców i nauczycieli; w swoich książkach i podczas warsztatów pokazuje, w jaki sposób pracować z dziećmi, aby rozwijać w nich tak zwane "kompetencje miękkie", takie jak cierpliwość, wiara w swoje możliwości, wytrwałość i pracowitość, oraz jak motywować najmłodszych do działania i uczyć ich cieszyć się sukcesem.
Zawadka jest równie autorem bajek, których zadaniem jest kształtowanie u dzieci dobrych postaw i nawyków - książka "Galeria bajek. Wiersze czytane obrazem" została zilustrowana przez Rafała Olbińskiego i wydana, tak jak inne książki Michała Zawadki, przez wydawnictwo "Mind&Dream"; przedmowę do "Galerii bajek…" napisał sam Tony Buzan, autor ponad stu książek poruszających temat technik uczenia się, trenowania pamięci, szybkiego czytania i innych zagadnień związanych z ćwiczeniem umysłu.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny :-) dla każdego

dostępnych: 98

już niedostępne 49,00 zł -