Marketing Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie Przemysł Grafika i Sztuki Wizualne Projektowanie

Product Design a procesy wdrożeniowe - Michał Drożdż w Creative Labs

location icon
Biuro Admind Branding & Communications ul. Dworska 1, Kraków
calendar icon
Od 21 lut 18:00 do 21 lut 18:00

Już 21.02 zapraszamy na drugie spotkanie poświęcone innowacjom, rozwojowi biznesu i produktu. Pierwsze spotkanie poświęcone było skalowaniu biznesu. Tym razem tematem spotkania będzie proces wdrożenia produktu na różnych jego etapach z perspektywy Design Managera i jego roli.

Porozmawiamy o zespołach kreatywnych wewnątrz organizacji i tych wynajmowanych z zewnątrz - oraz organizacji współpracy z nimi w oparciu o procesy biznesowe. Postaramy odpowiedzieć na pytanie czy sam design, wyizolowany z organizacji, biznesu i rynku ma sens.

Naszym gościem będzie Michał Drożdż Dyrektor Generalny ds. Designu i Strategii Marketingowej oraz Członek Zarządu w Ceramika Paradyż.

Michał Drożdż posiada wykształcenie w obszarze rozwoju nowych produktów oraz zarządzania (MBA), które wsparte jest wieloletnim doświadczeniem biznesowym w dziedzinie designu, r&d oraz marketingu produktowego. W dotychczasowej karierze nowy dyrektor ds. strategii produktowej Ceramiki Paradyż pracował dla firm z różnych branż, gdzie nadzorował i odpowiadał za rozwój ponad trzech tysięcy produktów, począwszy od koncepcji przez wzornictwo i konstrukcję, aż do produkcji i urynkowienia. Równocześnie odpowiadał za powstanie unikatowych projektów procesów organizacyjnych, za które został nagrodzony w konkursie DME AWARD organizowanym przez Design Management Europe ("BEST MANAGEMENT OF DESIGN IN A LARGE COMPANY" dla firmy ZELMER). Prywatnie jest autorem licznych artykułów w prasie branżowej i wykładowcą studiów Total Design Management Instytutu Wzornictwa Przemysłowego i Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Product Design a procesy wdrożeniowe
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Product Design A Procesy Wdrożeniowe - LISTA REZERWOWA
już niedostępne -