A właśnie, że dam radę!

location icon
Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie ul. Dolna Panny Marii 3, Lublin
calendar icon
Od 13 wrz 18:00 do 13 wrz 18:00

II spotkanie z cyklu kampanii społecznej 'A właśnie, że dam rade". Tym razem wszystko o manipulacji. Warsztaty, historie prawdziwe oraz porady adwokata.
Nasza akcja skierowana jest do wszystkich, którym jest ciężko z powodu rozstania ze współmałżonkiem czy partnerem. Rozstanie i poczucie samotności to morze uczuć, które potrafi zabić wszystko co mamy.Akcja ma na celu cykliczne spotkania z osobami w podobnym położeniu. Odważne osoby, które mają już za sobą ten czas opowiedzą o swoich doświadczeniach i błędach jakie popełniali kierując się emocjami i żalem. Jak to mówią "warto jest uczyć się na błędach". Skoro można na innych to może warto spróbować! Nie ma sytuacji bez wyjścia. Najważniejsze jest pozytywne myślenie i wiara, że zakończenie jednego etapu w życiu jest otwarciem zupełnie nowego rozdziału, wielokrotnie znacznie ciekawszego.
Nasze spotkania to:

- wymiana myśli i doświadczeń, 

- podzielenie się wiedzą i możliwościami,

- dawka przydatnej wiedzy specjalistycznej,

- rozrywka,- podejście do trudnych tematów z dużą dozą pozytywnych emocji,

- wybrane pokazy i wspólna kawa


Nasze spotkania pozwolą w luźnej formule uzyskać konkretną wiedzę i miło spędzić czas w kameralnym gronie, być może nawiązać nowe kontakty i przyjaźnie. Zapraszani eksperci będą do dyspozycji uczestników. Dodatkowo podczas spotkań będzie czas na inne atrakcje, które mogą być odskocznią od szarej codzienności i wszystkich problemów, dzięki różnym prezentacjom, warsztatom oraz prelekcjom.
Wszystkie spotkania w ramach akcji są nieodpłatne!

Głównym organizatorem akcji jest portal: www.matka-polka.com.pl

Współorganizatorzy: Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie, Stowarzyszenie Rozwoju Gmin "Eduk".

Rejestrując się na wydarzenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora: portal www.matka-polka.com.pl moich danych osobowych w celu organizacji wydarzenia "A właśnie, że dam radę!" w dniu 13 września 2019r., a także kontaktu w sprawach związanych z jego organizacją, przy wykorzystaniu podanych przeze mnie danych.
Posiadam wiedzę, że podanie danych w formularzu zgłoszeniowym i jego przesłanie jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji celu przetwarzania. Brak podania danych uniemożliwia aplikowanie i udział w wydarzeniu "A właśnie, że dam radę!" w dniu 2 sierpnia 2019r. Jestem świadomy/a przysługujących mi na podstawie przepisów praw, w tym prawa do wycofania zgody oraz, że jej wycofanie nie będzie miało wpływu na legalność działań podjętych do czasu wycofania zgody. Zostałem/am także poinformowany/a o zasadach i środkach przetwarzania danych oraz innych elementach przetwarzania moich danych zawartych w obowiązku informacyjnym.
Udzielone zgody są ważne teraz i w przyszłości pod warunkiem braku zmiany celu przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, żądania usunięcia danych, żądania zaprzestania przetwarzania danych lub wycofania zgody.
Jestem świadomy/a, że:
• podanie danych w formularzu i jego przesłanie w związku ze zgłoszeniem udziału w wydarzeniu "A właśnie, że dam radę!" w dniu 13 września 2019r., jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji celu przetwarzania. Brak podania danych uniemożliwia aplikowanie i udział w/w wydarzeniu.
• w celu organizacji wydarzenia "A właśnie, że dam radę!" w dniu 13 września 2019r. Organizator pozyskuje od osób zainteresowanych dane osobowe w zakresie wskazanym w niniejszym formularzu.
• posiadam wiedzę o przysługujących mi na podstawie przepisów praw, w tym sprostowania danych, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania usunięcia danych z bazy Organizatora, a także prawa do odwołania zgody w dowolnym momencie oraz, że jej odwołanie nie będzie miało wpływu na legalność działań podjętych w okresie obowiązywania zgody. W przypadku skorzystania z tego prawa nie będzie możliwy udział w Wydarzeniu. Zostałem/am także poinformowany/a o zasadach i środkach przetwarzania danych oraz innych elementach przetwarzania moich danych zawartych w obowiązku informacyjnym.
Administratorem danych jest Organizator Wydarzenia. Dane osobowe (w zakresie zgodnym z formularzem) podawane są przez osoby zgłaszające chęć udziału w wydarzeniu "A właśnie, że dam radę!" w dniu 13 września 2019r. dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwy udział w Wydarzeniu. Zbierane są one przez Organizatora wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji wydarzenia "A właśnie, że dam radę!" w dniu 13 września 2019r. Będą one przetwarzane na podstawie zgody, w okresie jej obowiązywania, nie będą podlegały dalszemu przetwarzaniu, ani poddawane profilowaniu, nie będą również w oparciu o nie podejmowane decyzje w sposób zautomatyzowany. Dane nie będą udostępniane odbiorcom zewnętrznym. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do danych, możliwość ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do sprzeciwu co do przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych oraz odwołania zgody w dowolnym momencie, co będzie skutkować usunięciem danych z bazy osób biorących udział w wydarzeniu "A właśnie, że dam radę!" w dniu 13 września 2019r.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  A właśnie, że dam radę!
już niedostępne -