"Eksperymentowanie i projektowanie innowacji w warunkach szkolnych" - Noc Innowacji w PPP-T

location icon
online
calendar icon
Od 10 paź 16:00 do 10 paź 17:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. we współpracy z Fundacją Digital Poland serdecznie zapraszają uczniów i nauczycieli do udziału w wydarzeniu organizowanym w ramach tegorocznej edycji Nocy Innowacji.

Noc Innowacji to ogólnopolskie wydarzenie organizowane w ramach Festiwalu Cyfryzacji, którego celem jest m.in. edukacja społeczeństwa w zakresie cyfryzacji i nowoczesnych technologii oraz promocja Polski jako centrum światowych innowacji. Naszym zaangażowaniem w Noc Innowacji wychodzimy naprzeciw potrzebom i pokazujemy świat przyszłości z bliska. Wydarzenie to jest okazją, by w tym wypadku uczniowie i nauczyciele  przekonali się w jaki sposób nowoczesne technologie zmieniają nasze codzienne życie.

Już dziś serdecznie zapraszamy na inspirujący i interaktywny wykład prof. PW Janusza Kempy nt. "Eksperymentowania i projektowania innowacji w warunkach szkolnych", który odbędzie się 10.10.2020 r. (tj. sobota), w godzinach 16:00-17.30, za pośrednictwem platformy Zoom. Na przykładzie projektów, które brały udział w latach 2016-20 w elitarnym konkursie BEAMLINE FOR SCHOOLS uczestnicy dowiedzą się jak działa akcelerator cząstek elementarnych w CERN w Genewie i jakie technologie pozwala rozwijać. Zapraszamy również młodzież do dyskusji o przyszłości innowacji oraz o odwadze, jaką trzeba mieć, by kreować nową rzeczywistość.

Tego dnia świat innowacji będzie na wyciągnięcie ręki!

Poniżej przedstawiamy program spotkania:

  • Interaktywny wykład pn. "Eksperymentowanie i projektowanie innowacji warunkach szkolnych"- dr hab. Janusz Kempa, profesor Politechniki Warszawskiej.
  • Dyskusja.
  • Konkurs z nagrodami.

Więcej informacji: Dział Rozwoju i Marketingu, Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A., tel. 24 364 45 30

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Konferencja za pośrednictwem platformy zoom. Link do wydarzenia zostanie przesłany na wskazany w rejestracji email. Rejestracja na wydarzenie online

Konferencja za pośrednictwem platformy zoom. Link do wydarzenia zostanie przesłany na wskazany w rejestracji email.

już niedostępne -