Śniadanie biznesowe przedsiębiorców gminy Lubicz

location icon
Hotel Ambasada Dolina Drwęcy 62, krobia
calendar icon
Od 4 lut 6:45 do 4 lut 8:30

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z gminy Lubicz (i nie tylko) do udziału w comiesięcznych śniadaniach biznesowych, które odbywają się cyklicznie w każdy pierwszy wtorek miesiąca, o godzinie 7:45, w Hotel Ambasada w Krobi. Najbliższe spotkanie odbędzie się 4 lutego 2020 roku o godzinie 7:45.

Koszt udziału w spotkania to 25 zł, pieniądze są przeznaczone na śniadanie, na które zapraszamy do restauracji Hotelu Ambasada po zakończeniu części oficjalnej spotkania.

Spotkania biznesowe przedsiębiorców gminy Lubicz powstały z inicjatywy Pana Mirosława Jackiewicza oraz zaprzyjaźnionych przedsiębiorców a honorowy patronat spotkania objął Wójt Gminy Wielka Nieszawka Pani Iwona Głowacka oraz Wójt Gminy Lubicz Pan Marek Nicewicz

Celem spotkań jest rozwój przedsiębiorczości na terenie gminy Lubicz i Wielka Nieszawka, wymiana kontaktów biznesowych oraz prowadzenie rozmów na temat wyzwań i potrzeb biznesu.

Biznes tworzą ludzie, dlatego warto się spotykać i szukać wspólnych płaszczyzn. W naszej gminie jest więcej przedsiębiorców na 1000 mieszkańców, niż w Toruniu, więc potencjał mamy ogromny 👍. I trzeba go dalej rozwijać.

- Marek Nicewicz - Wójt Gminy Lubicz

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Rejestracja dla uczestników śniadania biznesowego przedsiębiorców gminy Lubicz.
już niedostępne -
  Śniadanie biznesowe przedsiębiorców gminy Lubicz
już niedostępne -