Inwestorki.pl - networking

location icon
Kawiarnia Kawosz Ul. Ruska 34, wrocław
calendar icon
Od 30 sty 17:00 do 30 sty 17:00

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie networkingowe grupy Inwestorki.pl - Wrocław organizowane pod patronatem Olgi Marciniak z Inwestorki.pl.

Łączy nas wspólna pasja do nieruchomości. Jesteśmy inwestorkami, fliperkami, pośredniczkami, architektami, home stagerkami, deweloperami i nie tylko. Lubimy się spotykać, nawiązywać nowe kontakty biznesowe, wzajemnie motywować oraz dzielić wiedzą. Od ponad roku spotykamy się w Warszawie, teraz przyszedł czas również na Wrocław

Wrocławskie spotkanie prowadzi ambasadorka marki Inwestorki.pl, Beata Pawłusiewicz. Beata od 2013 roku zarabia na nieruchomościach poprzez wynajem krótkoterminowy. Jako agent nieruchomości od lat pomaga klientom kupić wymarzoną inwestycję idealną pod najem na doby. Jest absolwentką Bankowości i Finansów z wieloletnim managerskim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach takich jak: PWC, IBM, Philip Morris International, Capgemini, Aon. Zdobyła międzynarodowy dyplom ACCA jako jedna z pierwszych w Polsce. Obecnie z sukcesem rozwijam własną działalność gospodarczą w branży zarządzania najmem. W 2019 roku liczba powierzonych jej w zarządzanie mieszkań wynosiła ponad 50.

Zapraszamy! Rejestracja obowiązkowa. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Normalny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc