Kobiety Inwestują w Nieruchomości - spotykamy się we Wrocławiu!

location icon
Kawiarnia Kawosz Ul. Ruska 34, Wrocław
calendar icon
Od 5 gru 18:00 do 5 gru 18:00

Serdecznie zapraszamy na pierwsze wrocławskie spotkanie networkingowe grupy Kobiety Inwestują w Nieruchomości, organizowane przez Olgę Marciniak z Inwestorki.pl.

Jesteśmy inwestorkami, fliperkami, pośredniczkami, architektami, home stagerkami, deweloperami i nie tylko. Lubimy się spotykać, nawiązywać nowe kontakty biznesowe, wzajemnie motywować oraz dzielić wiedzą. Od roku spotykamy się w Warszawie, teraz przyszedł czas zawitać we Wrocławiu

Wrocławskie spotkanie poprowadzi Beata Pawłusiewicz. Beata od 2013 roku zarabia na nieruchomościach poprzez wynajem krótkoterminowy. Jako agent nieruchomości od lat pomaga klientom kupić wymarzoną inwestycję idealną pod najem na doby. Jest absolwentką Bankowości i Finansów z wieloletnim managerskim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach takich jak: PWC, IBM, Philip Morris International, Capgemini, Aon. Zdobyła międzynarodowy dyplom ACCA jako jedna z pierwszych w Polsce. Obecnie z sukcesem rozwijam własną działalność gospodarczą w branży zarządzania najmem. W 2019 roku liczba powierzonych jej w zarządzanie mieszkań wynosiła ponad 50.

Zapraszamy! Rejestracja obowiązkowa. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc