Komunikacja alternatywna i wspomagająca- Książka do porozumiewania się- osobista pomoc

location icon
cala Polska
calendar icon
Od 27 kwi 18:00 do 27 kwi 18:00
ticket icon
Od 99,00 zł

Zapraszamy na cykliczne warsztaty związane z komunikacją alternatywną i wspomagającą. Pomysł ich powstania rodził się w naszych głowach długo, na wskutek Waszych próśb, kierowanych do nas. Obecna sytuacja spowodowała, iż mamy czas i energię na ich realizację.

Warsztaty przeznaczone są głównie dla tych, którzy z różnego powodu, nie mogą wybrać się na stacjonarne. Do czego po ustaniu zagrożenia epidemiologicznego, zachęcamy.

Podzieliliśmy całość na 4 bloki- można wziąć udział we wszystkich, można wybrać sobie blok w którym chcemy uczestniczyć. Zapisy obowiązują na każdy z osobna. Dla chętnych certyfikat w formie pdf

Prowadzące:

mgr Edyta Tyszkiewicz- Centrum Neurorehabilitacji Szczecin

Pedagog, neurorehabilitant C-eye, terapeuta komunikacji alternatywnej i wspomagającej, terapeuta rozwojowy- Growththrugh Play System, specjalista terapii ręki, terapeuta zajęciowy i terapeuta TUS. Autoryzowany partner AssisTechu w zakresie treści terapeutycznych w C-eye i Eyefeelu. Autoryzowany konsultant C-eye w woj. Zachodniopomorskim.Od wielu lat pracuje z dziećmi z deficytami rozwojowymi, jak również z dorosłymi po wypadkach, udarach, urazach. Prowadzi gabinet neurorehabilitacji C-eye, komunikacji alternatywnej i wspomagającej oraz terapii ręki w Przychodni Portowej w Szczecinie.

mgr Joanna Pachutko- Centrum Edukacji i Komunikacji Joanna Pachutko

Logopeda, oligofrenopedagog, terapeuta komunikacji alternatywnej i wspomagającej, terapeuta zajęciowy, posiadająca doświadczenie w pracy z dziećmi z trudnościami w porozumiewaniu się z wieloraką niepełnosprawnością. Prowadzi prowadzi prywatną praktykę w Terapia mowy i komunikacji alternatywnej AAC Joanna Pachutko , założycielka grupy Grupa Terapia mowy i komunikacji alternatywnej i wspomagającej AAC, prowadząca szkolenia pt. "Zastosowanie programu Boardmaker and Speaking Dynamically pro w terapii osób z trudnościami w porozumiewaniu się" oraz "AAC na drodze do samodzielności", "Warsztat pracy terapeuty AAC"

Zapraszamy na Blok IV:

Praktyczne wskazówki i zasady tworzenia książki osobistej.

Organizacja słownictwa w pomocach osobistych.

Dlaczego pomoc osobista nie działa, czyli najczęstsze błędy dotyczące pomocy osobistej.

Klucz Fitzgerald i kod kolorów wykorzystywny w metodyce AAC.

Prezentacja przykładowych pomocy osobistych.

Organizatorami są:

Joanna Pachutko- Terapia Mowy i komunikacji AAC

Edyta Tyszkiewicz- Neurorehabilitacja C-eye. AAC. Terapia ręki

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny
już niedostępne 99,00 zł -