Warszawa Piżamorama - warsztaty rodzinne z Wydawnictwem Wytwórnia

location icon
ZODIAK Warszawski Pawilon Architektury Pasaż S. Wiecheckiego "Wiecha" 4, Warszawa
calendar icon
Od 5 lip 15:00 do 5 lip 15:00

Zapraszamy na rodzinne warsztaty z Wydawnictwem Wytwórnia zainspirowane książką Warszawa Piżamorama, która swoją premierę miała w maju tego roku. Tak jak jej główny bohater, będziemy patrzeć na Warszawę przez pryzmat pasiastej piżamy! To będzie okazja by rodzinnie stworzyć ulubione warszawskie obiekty i wzorem Piżamoramy wprawić je w ruch. Czy to będzie wakacyjna plaża nad Wisłą? A może mieniący się kolorami Pałac Kultury i Nauki?

Wydarzenie jest częścią Dnia Architektury, które odbywa się 5 lipca na placu przed ZODIAKIEM Warszawskim Pawilonem Architektury.

Na warsztaty obowiązują zapisy, których dokonać można do 4.07 (sobota) do godz. 12:00


Abyśmy wspólne i bez obaw mogli świętować Dzień Architektury, prosimy o stosowanie się do zasad związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2.

1) Podczas warsztatów rodziny pracować będą w wyznaczonych przez organizatorów miejscach, aby zachować dystans min. 2 metrów od innych uczestników warsztatów.

2) Uczestnicy warsztatów, o ile znajdują się na placu, zobowiązani są do noszenia maseczek lub zachowania odległości min. 2 metrów od osób niewchodzących w skład ich gospodarstwa domowego. Aby wejść do budynku należy obowiązkowo zasłonić nos i usta.

3) Po przybyciu na wydarzenie oraz przed zwiedzaniem wystawy należy obowiązkowo zdezynfekować ręce. Środki do dezynfekcji będą znajdować się na terenie wydarzenia.

4) Do uczestnictwa w wydarzeniach dopuszczone zostaną tylko osoby niewykazujące objawów choroby: gorączka, kaszel, duszności.

5) Aby wziąć udział w warsztatach uczestnicy będą musieli podpisać oświadczenie o stanie zdrowia.

6) Przed warsztatami uczestnicy zostaną spytani o zgodę na upublicznianie ich wizerunku w formie zdjęć.

7) Zalecamy zaopatrzyć się w wodę, nakrycie głowy oraz krem z filtrem SPF.

8) Organizator może odwołać wydarzenie, jeśli pogoda uniemożliwi jego organizację i zobowiązuje się poinformować o tym uczestników najpóźniej w dniu wydarzenia.

9) Na parterze pawilonu może przebywać jednocześnie 15 osób, na poziomie -1 10 osób.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Wejściówka przeznaczona jest dla jednej rodziny/grupy składającej się z dzieci (rekomendujemy maksymalnie troje) oraz minimum jednego opiekuna (osoby dorosłej). Wejściówka rodzinna

Wejściówka przeznaczona jest dla jednej rodziny/grupy składającej się z dzieci (rekomendujemy maksymalnie troje) oraz minimum jednego opiekuna (osoby dorosłej).

już niedostępne -
Wejściówka przeznaczona jest dla jednej rodziny/grupy składającej się z dzieci (rekomendujemy maksymalnie troje) oraz minimum jednego opiekuna (osoby dorosłej). Wejściówka rodzinna (miejsce rezerwowe)

Wejściówka przeznaczona jest dla jednej rodziny/grupy składającej się z dzieci (rekomendujemy maksymalnie troje) oraz minimum jednego opiekuna (osoby dorosłej).

już niedostępne -