Konteneryzacja aplikacji - jakie niesie ze sobą cyber-zagrożenia i jak sobie z nimi skutecznie radzić?

location icon
spotkanie online
calendar icon
Od 25 lut 12:30 do 25 lut 12:30

SoDA & Defenselayers zapraszają na webinar "Konteneryzacja aplikacji - jakie niesie ze sobą cyber-zagrożenia i jak sobie z nimi skutecznie radzić?".

Zaufanie to podstawa każdego systemu bezpieczeństwa. Tymczasem niemalże 75% komponentów open source, w tym powszechnie dostępnych obrazów kontenerów, które są masowo używane w oprogramowaniu komercyjnym, zawiera znane luki w zabezpieczeniach, z których prawie 50% kwalifikuje się jako luki o wysokim ryzyku. Dlaczego tak się dzieje i jak można ten problem zaadresować? Zapraszamy na webinar poświęcony cyberbezpieczeństwu aplikacji chmurowych.

Na pytania, jak prosto i skutecznie radzić sobie z zagrożeniami cybernetycznymi wnoszonymi przez powszechne zastosowanie kontenerów aplikacyjnych, odpowie:

Aleksander Czarnowski - współzałożyciel i CEO Defenselayers. Związany zawodowo z cybersecurity od ponad 23 lat (w 1997 zakładał AVET INS), a wcześniej prywatnie, gdy do Polski pod koniec lat 80. dotarły pierwsze wirusy. Doradca w organizacjach polskich i europejskich … i wciąż aktywny programista.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Rejestracja dla firm członkowskich SoDA
Wyprzedane Brak wolnych miejsc