Webinar #34 - Każde oprogramowanie jest krytyczne

location icon
spotkanie online
calendar icon
Od 26 lis 12:30 do 26 lis 12:30

Zapraszamy na webinar #34!

Każde oprogramowanie jest krytyczne - czyli czego nauczyliśmy się tworząc oprogramowanie, od którego zależy ludzkie życie.

Wytwarzanie oprogramowania, które możne wpłynąć na ludzkie życie, wymaga szczególnych metodyk i narzędzi, a problemy, jakie pojawiają się w takim procesie wytwórczym, wymagają wyjątkowych rozwiązań. Podczas webinaru opowiemy czego nauczyliśmy się podczas pracy z oprogramowaniem krytycznym i jakie działania warto przenieść do codziennej pracy nad "zwykłym" produktem informatycznym. Odpowiemy na pytania jak testy pomagają implementować komunikację oraz czy jakość kodu zawsze się zwraca.

Prelegenci:

  • Maciej Gajdzica - Senior Software Developer, Programista systemów embedded w Solwit SA, specjalizujący się w systemach safety-critical. Pracował m.in. nad systemem sterującym ruchem pociągów, a ostatnio rozwija oprogramowanie dla branży medycznej. Propagator dobrych praktyk - szczególnie TDD - w branży embedded. W wolnych chwilach konstruuje robota Micromouse odnajdującego drogę w labiryncie i opisuje ten proces na swoim blogu http://ucgosu.pl/
  • Piotr Strzałkowski - Embedded Domain Manager w firmie Solwit S.A. Inżynier z trzynastoletnim doświadczeniem w branży systemów wbudowanych o specjalizacji w projektach automotive i safety-critical, zarazem miłośnik modelarstwa RC i tuningu mechanicznego wszelkich pojazdów. 


Wydarzenie otwarte!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Rejestracja dla firm członkowskich SoDA
Wyprzedane Brak wolnych miejsc