Polskie firmy IT na rynku zamówień publicznych w USA - jak zacząć?

location icon
spotkanie online
calendar icon
Od 10 lut 12:30 do 10 lut 12:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy na webinar SoDA "Polskie firmy IT na rynku zamówień publicznych w USA - jak zacząć"

Rynek Federalny USA to największy rynek publiczny na świecie. Jest on otwarty na dostawy usług i towarów przez certyfikowanych dostawców. Zarejestrowanie polskiej firmy w bazie dostawców nadaje jej uprawnienia zezwalające na start w przetargach spoza terytorium USA. Twoja firma zyskuje nieograniczone możliwości rozwoju i współpracy z wszystkimi Agencjami Rządu Federalnego USA.

Chcesz dowiedzieć się jak wykorzystać te możliwości i rozwinąć swój biznes? Dołącz do wydarzenia!


✅ Prelegentka: Małgorzata Sobolewska - manager ds. rynków międzynarodowych w Atlantic Contract, ekspert ds. sprzedaży i ofert w zakresie zamówień publicznych (B2G).

Atlantic Contract jako spółka powstała na bazie kancelarii prawnej wyspecjalizowanej w consultingu międzynarodowym. Została utworzona, żeby wspierać klientów w zakresie działań B2G i współpracy z największymi organizacjami kontraktującymi usługi i dostawy jak Rząd Federalny USA, NATO i ONZ.

Atlantic Contract jest globalną firmą, która umożliwia partnerom udział w przetargach ogłaszanych przez Rząd Federalny USA, Agencje NATO oraz ONZ. Po rejestracji firmy w bazach zamówień federalnych Rządu USA, NATO i ONZ uzyskuje ona dostęp do setek przetargów w skali globalnej.

Atlantic Contract jest jednym z nielicznych podmiotów na rynku europejskim, który wykorzystując wieloletnie doświadczenie rejestruje, pozyskuje i rozlicza międzynarodowe kontrakty organizacji takich jak Rząd Federalny USA, NATO i ONZ. Mamy wiedzę, bazę kontaktową i udokumentowane sukcesy w zakresie kontraktów dla tych organizacji w Polsce oraz na skalę europejską i globalną.

✅ Spotkanie otwarte jest dla wszystkich zainteresowanych

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja dla firm członkowskich SoDA
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Rejestracja
Wyprzedane Brak wolnych miejsc