Polski Ład - wybrane zagadnienia z perspektywy branży IT

location icon
Spotkanie online
calendar icon
Od 10 gru 10:00 do 10 gru 10:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy na webinar SoDA z ramienia Komitetu Public Advocacy będący kontynuacją tematu Polskiego Ładu i jego wpływu na branżę IT. Wydarzenie odbędzie się na platformie zoom.

✅ Agenda:

  • Estoński CIT - jak z niego skorzystać oraz które warunki liberalizuje Polski Ład?
  • Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych - najważniejsze założenia;
  • Ulga Konsolidacyjna - dla kogo i na jakich zasadach?
  • Q&A.

✅ Prelegenci:

Rafał Szafraniec kieruje zespołem podatkowym KPMG we Wrocławiu. W KPMG pracuje od 2006 r., a uprawnienia doradcy podatkowego uzyskał w 2008 r. W blisko dwudziestoletniej karierze zawodowej w obszarze podatkowym wspierał firmy w zakresie bieżących zagadnień VAT jak i podatków dochodowych oraz procesach restrukturyzacyjnych. Regularnie reprezentuje klientów przed organami podatkowymi, celno-skarbowymi czy sądami administracyjnymi. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów z sektorów motoryzacji oraz IT. Rafał jest uznanym prelegentem na konferencjach, webinariach oraz wydarzeniach biznesowych. Od maja 2020 roku prowadzi zespół SSC KPMG świadczący usługi sprawozdawczości podatkowej w zakresie VAT w regionie EMEA.

Michał Seweryn dołączył do KPMG w 2015 r. oraz posiada tytuł radcy prawnego. Ukończył prawo na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Szkołę Prawa Amerykańskiego - Chicago Kent College of Law. Specjalizuje się w obsłudze podatkowej i prawnej podmiotów gospodarczych z różnych branż, w tym z szeroko rozumianej branży IT, w szczególności w zakresie raportowania schematów podatkowych (MDR) oraz procesów reorganizacyjnych, w tym przekształceń, połączeń, podziałów spółek prawa handlowego, jak również transakcji sprzedaży przedsiębiorstw oraz ich zorganizowanych części.

✅ Spotkanie przeznaczone jest tylko dla firm członkowskich SoDA. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja dla firm członkowskich SoDA
Wyprzedane Brak wolnych miejsc