Zrekrutuj i zatrzymaj - dlaczego warto mówić prawdę w kampaniach EB?

location icon
spotkanie online
calendar icon
Od 28 paź 12:30 do 28 paź 12:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy na webinar organizowany przez Komitet Edukacji SoDA, w którym skupimy się na tematyce HR, Rekrutacji i Employer Brandingu. Wydarzenie odbędzie się na platformie ZOOM.

AGENDA
❓Czy kampania rekrutacyjna musi mieć efekt wow?

❓Jak znaleźć idealnego kandydata i zatrzymać go w organizacji? 

❓Dlaczego nie powinniśmy kierować naszego przekazu do całej populacji kandydatów? 

Zapraszamy na webinar, w czasie którego Edyta Sander odpowie na te pytania, a przede wszystkim powie dlaczego w employer brandingu warto mówić prawdę!

BIO:
Edyta Sander - Head of Employer Branding Operations w MBE group Sp. z o.o.. Zdobywała doświadczenie, koordynując pracę biura karier na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz tworząc i wdrażając strategię University Relations dla State Street Banku. Obecnie w ramach MBE group odpowiada za całościowe funkcjonowanie i skuteczną realizację projektów strategicznych i komunikacyjnych zespołu MBE: branding. Chętnie dzieli się swoją wiedzą, najczęściej można poczytać ją na blogu mbegroup.pl. Od ponad 2017 roku współtworzy EBMASTERS ogólnopolską społecznością praktyków i pasjonatów employer brandingów oraz wykladada na studiach podyplomowych Employer Branding na Akademii Górniczo-Hutniczej.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Rejestracja dla firm członkowskich SoDA
Wyprzedane Brak wolnych miejsc