Czy psu na budę jest nuda? Warsztaty pomysłowości dla dzieci

location icon
Centrum Kreatywności Fabryka Tymienieckieg 22G, łódź
calendar icon
Od 3 lip 16:00 do 3 lip 16:00

Czy Twoje dziecko zastanawiało się, jak wygląda sekretne życie zwierząt domowych? Spotkaj się Mamą Tygrys na wyjątkowych warsztatach, w których przekuwamy nudę w sztukę! Warsztaty skierowane są dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Jak z nudy zrobić sztukę? Jak stworzyć coś z niczego i to w dodatku w sposób, z którego Matka Ziemia byłaby zadowolona? Autorka słuchowsk Piezz Band, Marta Pokorska - Jurek, poprowadzi wyjątkowe warsztaty kreatywne dla dzieci połączone z czytaniem książek o kocie Maurycym i psie Alfredzie.

Piezz Band to historia o sekretnym życiu zwierząt domowych, które postanawiają założyć własny band muzyczny i ruszyć w trasę po Polsce. Postaci są autentyczne, a historia oparta na tym, co opowiedział autorce, Mamie Tygrys, kot Maurycy.

Nasz gryplan dla dzieci:

1. Posłuchajcie bajki! - autorka czyta historie skarpetek psa Alfreda
2. Czy słuchałeś uważnie? - quiz z nagrodami dla uważnych słuchaczy
3. Maluj czym się da! - warsztaty plastyczne, tworzenie pędzli i farb
4. Prezentacja prac młodych artystów!

Nasz gryplan dla rodziców:

- pomoc najmłodszym uczestnikom warsztatów podczas tworzenia prac,
- kawa, herbata i zimne napoje,
- wypoczynek na leżaczkach, w naszej strefie komfortu lub w alei parkowej ŁSSE.

Na spotkaniu będzie można kupić książki autorki oraz zobaczyć na żywo i pogłaskać jednego z bohaterów słuchowisk.

Ze względu na warsztatową formę spotkania, liczba miejsc jest ograniczona. Bardzo prosimy o wykupienie bezpłatnego biletu na platformie evenea.

Marta Pokorska-Jurek - redaktorka, ilustratorka, lektorka radiowa, analityczka wzornictwa, socjolożka (UŁ), absolwentka Total Design Management (Warszawska Szkoła Biznesu) oraz wzornictwa przemysłowego (ASP Łódź). Laureatka Kultugrantów (2020, 2021) Łódzkiego Centrum Wydarzeń. Tworzy filmy popularnonaukowe, newsy i reportaże, pisze do magazynu F5, jest autorką felietonów dla dorosłych i książek dla dzieci, a także koordynatorką i prowadzącą warsztaty, od wielu lat związana z radiem.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny bilet dla dziecka na warsztaty
już niedostępne -