Rozwój psychoseksualny dzieci i młodzieży - o czym rodzic powinien wiedzieć? - warsztat online

location icon
Zoom.us
calendar icon
Od 6 gru 10:00 do 6 gru 14:00

Warsztat zostanie przeprowadzony w dwóch częściach, z których pierwsza dotyczyć będzie dzieci przed okresem dojrzewania, natomiast druga dzieci i młodzieży starszej. 

Celem warsztatu jest przekazanie rodzicom podstawowej wiedzy o seksualności dzieci i młodzieży. Oprócz przygotowanej prezentacji dotyczącej wybranych aspektów rozwoju seksualnego dzieci i młodzieży, która stanowić będzie pewien punkt wyjścia podczas naszego spotkania, rodzice uczestniczący w warsztacie będą mieli okazję zadawać prowadzącemu dowolne pytania związane z tematem warsztatu. Ostateczny kształt warsztatu zależy od jego uczestników. W trakcie spotkania nacisk zostanie położony na przekazanie rodzicom praktycznych wskazówek na temat tego jak reagować na zachowania dzieci i młodzieży oraz jak z nimi rozmawiać na tematy związane z seksualnością człowieka.

Warsztat odbędzie się online. Przed warsztatem otrzymają Państwo link do spotkania.

Ilość miejsc jest ograniczona!

Warsztat poprowadzi: 

Łukasz Warchoł - W pracy indywidualnej pomagam ludziom w radzeniu sobie z trudnościami psychicznymi, które związane są zarówno z bieżącymi kryzysami, jak i z bagażem wcześniejszych życiowych doświadczeń. Poprzez indywidualną pracę psychologiczną wspieram swoich klientów w rozumieniu siebie i innych, tak by każdy, kto zdecyduje się tę pracę podjąć, mógł kroczyć przez życie bardziej świadomie i czerpać z niego jak najwięcej. Wspieram ludzi w rozwijaniu umiejętności radzenia sobie i w procesie wprowadzania zmian. Osobom, które potrzebują wsparcia w leczeniu, pomagam wyzdrowieć i powrócić do normalnego codziennego funkcjonowania.

W swoim gabinecie poprzez profesjonalizm, życzliwość i dążenie do pełnego zrozumienia drugiej osoby zapewniam warunki umożliwiające nazwanie przeżywanych trudności, ich zrozumienie, a ostatecznie poradzenie sobie z nimi. Swoją pracę opieram na sprawdzonych i rzetelnych metodach psychologicznych oraz korzystam z regularnej superwizji. Posiadam przygotowanie do wykonywania całościowej diagnozy psychologicznej, włączając w to diagnozę psychoseksuologiczną oraz neuropsychologiczną, a także do prowadzenia psychoterapii m.in. w leczeniu zaburzeń i chorób psychicznych oraz w problemach natury psychoseksuologicznej, trudnościach w radzeniu sobie z emocjami, trudnościach w przystosowaniu się, kryzysach w relacjach z bliskimi itp.

W swojej pracy kieruję się kodeksem etycznym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Kodeksem etyki psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Zobowiązuje mnie to m.in. do bezwzględnego zachowania tajemnicy zawodowej.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rozwój psychoseksualny dzieci i młodzieży
Wyprzedane Brak wolnych miejsc