Dziecięce emocje w praktyce. Jak rozwijać samoregulację?

location icon
Centrum Rozwoju Ajanta Szosa Chełmińska 238, Toruń
calendar icon
Od 15 lis 16:00 do 15 lis 20:00

Fundacja PARASOL zaprasza na warsztat:

Dziecięce emocje w praktyce. Jak rozwijać samoregulację?

Wiele trudności z zachowaniem u dzieci wynika z nieumiejętności radzenie sobie z intensywnymi emocjami takimi jak złość, strach a czasem przytłaczający smutek. Bywa, że my dorośli czujemy się bezradni wobec tego, co czuje nasze dziecko. 

Nie musi tak być! 

Chciałabym, aby ten wypełniony praktyką warsztat pomógł ci lepiej reagować na pojawiające się emocje ( zarówno twoje, jak i twojej pociechy) - i dzięki temu wspierać rozwijanie samoregulacji u dzieci.

Na tym warsztacie przyjrzymy się emocjom z perspektywy najnowszej wiedzy z zakresu neurobiologii i przełożymy to, co o emocjach wiedzą naukowcy na praktykę. Na spotkaniu dowiesz się, jak w czasie codziennych interakcji i wspólnych zabaw rozwijać dziecięce umiejętności regulowania emocji.

Na warsztat obowiązują zapisy on-line. Rejestrację uczestników rozpoczynamy od dnia 09.11.2019 od godziny 21.00.Opłata za pojedyncze spotkanie warsztatowe wynosi 10 pln za osobę.Spotkanie prowadzone jest w formule warsztatowej. Liczba miejsc jest ograniczona.

Prowadząca:

Joanna Kalembka: psycholog, trenerka umiejętności psychospołecznych, psychoterapeutka w trakcie procesu certyfikacji. Prowadzi własny gabinet psychologiczny.

Założycielka i redaktorka bloga psychologicznego Edukowisko.pl oraz ekspertka z zakresu psychologii, współpracuje m.in. z magazynem " Dziecko". Autorka książki " Dodaj mi skrzydeł! Jak rozwijać motywację wewnętrzną?" wyd. Samo Sedno. Prywatnie mama trójki dzieci.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Dziecięce emocje w praktyce. Jak rozwijać samoregulację?
już niedostępne 10,00 zł -