Forum Kadry Zarządzającej i Ochrony Zdrowia Innova Med Management - Kraków - Edycja specjalna - Zarządzanie placówkami w dobie pandemii.

location icon
Browar Lubicz Lubicz 17J, Kraków
calendar icon
Od 31 lip 11:00 do 31 lip 17:00
ticket icon
Od 430,50 zł

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na V edycję cyklu konferencji dla Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia. 

Tym razem spotkamy się w Krakowie. 

Będzie to edycja wyjątkowa, ponieważ będzie to pierwszej spotkanie z Państwem po długiej przerwie spowodowanej sytuacją w Polsce i na świecie. 

Tym razem w dużej mierze skupimy się wraz z naszymi wybitnymi ekspertami na temacie: Zarządzania placówką medyczną w trakcie kryzysu epidemicznego. Jak kryzys wpłynął na branżę? Co straciliśmy, a co zyskaliśmy? Czego się nauczyliśmy i jakie wnioski wyciągnęliśmy na przyszłość? Jakie zmiany zostaną z nami na stałe?

Agenda dostępna pod linkiem: http://www.ibfgroup.pl/images/download/MedManagement2020/Program_Innova_Med_Krakow2020_V2.pdf

[Agenda może ulec drobnej modyfikacji]

Data konferencji: 31.07.2020

Miejsce: Kraków, Browar Lubicz, ul. Lubicz 17J

Cena zawiera:

Udział w wykładach, poczęstunek kawowy w wersji premium, materiały szkoleniowe i konferencyjne, prezentacje eksperckie dosłane mailowo na życzenie, możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami w trakcie i po spotkaniu, na życzenie certyfikat uczestnictwa przesyłany mailowo w cenie pakietu lub kurierem po spotkaniu [wtedy obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 30zł, certyfikat na papierze ozdobnym z najwyższej jakości materiału]

Jednocześnie informujemy, że na bieżąco śledzimy sytuację w kraju i nasza konferencja odbędzie się z zachowaniem największego reżimu sanitarnego.

  1. Organizator organizując konferencję oświadcza, że będzie organizował wydarzenia w oparciu o zalecenia rządowe z dnia 2 czerwca 2020 (z którymi można się zapoznać na stronie Ministerstwa)
  2. Podczas konferencji / szkolenia będzie powołany koordynator do spraw zdrowotnych w celu dbania o wszelkie procedury.
  3. Podczas konferencji będzie obowiązywać dezynfekcja dłoni.
  4. Organizator zapewni na stoisku rejestracyjnym możliwość zakupu maseczek. Każdy uczestnik celem zachowania procedur będzie miał  możliwość zakupu środków ochronnych, co będzie obowiązkowe na każdej konferencji aż do odwołania. Uczestnik może posiadać własne środki ochrony osobistej. Uczestnik jest zobowiązany do noszenia maseczki/przyłbicy w sali konferencyjnej.
  5. Uczestnik przed wejściem na wydarzenie musi oświadczyć podpisem podczas rejestracji, że wg. jego najlepszej wiedzy, że nie posiada koronawirusa, nie jest osobą zakażoną oraz, że nie jest pod nadzorem epidemiologicznym
  6. Między uczestnikami zostanie zachowany odstęp.
  7. Obsługa konferencji będzie również zabezpieczona w maseczki/przyłbice.
Pełen regulamin konferencji dostępny jest na stronie: http://www.ibfgroup.pl/regulamin/173-regulamin.html
Rejestrując się przez portal EVENEA, automatycznie akceptujesz powyższy regulamin dostępny na stronie organizatora.
Firmy zainteresowane różnymi formami promocji podczas tego spotkania zapraszamy od kontaktu mailowego na adres biuro@ibfgroup.pl lub telefonicznego - 537 117 992

Dane organizatora:

Innova Business International sp. z o.o.
Ul. Żabiniec 101/1
31-215 Kraków
Telefon - 537 117 992
Mail - biuro@ibfgroup.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Dla pierwszych 50 osób cena promocyjna.
już niedostępne 430,50 zł -
  Cena standard.
już niedostępne 613,77 zł -