Karnawałowe maski i smoki z odzysku - warsztaty dla dzieci z Siała Baba Mak

location icon
Centrum Praskie Koneser (Pasaż Konesera, lokal 28) Pasaż Konesera 8, Warszawa
calendar icon
Od 24 lut 12:00 do 24 lut 14:00

23-24 lutego Strefa Młodego Konesera i Siała Baba Mak zapraszają dzieci (w wieku 6-12 lat) na warsztaty tworzenia figur fantastycznych zwierząt, które mogą służyć jako ozdoba na balu, zabawka, latawiec.

WSTĘP WOLNY
Lokalizacja: Pasaż Konesera, lokal 28

Zapraszamy na warsztaty twórcze dla dzieci inspirowane tradycjami noworocznym i karnawałowymi różnych kultur. Podczas zajęć wykonamy figury fantastycznych zwierząt, które mogą służyć jako ozdoba na balu, zabawka, latawiec. Znajdą się wśród nich m.in. ruchomy smok, wzorowany na figurach pojawiających się podczas obchodów chińskiego Nowego Roku, latające ryby i inne fantastyczne stwory według pomysłów uczestników. Będziemy robić także papierowe maski zwierząt, wzorowane na znanych z tradycji weneckiego karnawału. Wszystkie mogą być modyfikowane przez uczestników według

własnych wyobrażeń radosnej zabawy, nowego początku, święta. Do wykonania tych rzeczy posłużą nam rozmaite odpady: rolki po papierze toaletowym, opakowania po jajkach, stare gazety. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Drodzy uczestnicy warsztatów! Prosimy, zbierajcie i przynieście na warsztaty:

  • rolki po papierze toaletowym i te większe po ręcznikach papierowych
  • opakowania po jajkach

Zapraszamy!

Grupa wiekowa 6-12 lat

Czas trwania warsztatu: 2 h.


Drodzy rodzice! W związku z ograniczoną liczbą miejsc na warsztatach bardzo prosimy Was o wcześniejszą informację, jeśli z jakiegoś powodu Wasze dzieci nie będą mogły w nich uczestniczyć. Pozwólmy skorzystać innym dzieciakom! Informujemy również, że osoby, które nie pojawią się na warsztatach i nie uprzedzą nas o tym wcześniej, będziemy zmuszeni usuwać ze wszystkich przyszłych list.

________________________________________________

Prowadzący:

Julia Pańków, dziennikarka, rękodzielniczka, prowadzi warsztaty twórcze dla dzieci i dorosłych, opierając się w dużej mierze na recyklingu. Specjalizuje się w takich technikach jak makrama, origami, wyplatanie z koralikami, papieroplastyka, techniki łączone.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  rejestracja 1 dziecko
Wyprzedane Brak wolnych miejsc