#7 Turkusowy Meetup: Warsztat z praktykiem

location icon
Wyspiańskiego 26 Ułan Browar, Poznań
calendar icon
Od 26 cze 18:00 do 26 cze 18:00

Zapraszamy Was na siódmy, przedwakacyjny Turkusowy Meetup!


Podczas najbliższego spotkania będziemy poszukiwać odpowiedzi na pytanie ❓Jak nawet trzykrotnie podnieść skuteczność, wydajność i komfort pracy w drodze do turkusu❓


Kiedy?

🗓 26. czerwca, 🕕 godz. 18.00

Gdzie?

📌Ułan Browar, ul. Wyspiańskiego 26


Masz wyzwania z realizacją oczekiwań na drodze do turkusu? Chcesz podnieść wydajność pracy? A może zastanawiasz się jak poprawić atmosferę w zespole?

✔ Weź udział w mini-warsztacie podczas którego przećwiczysz wybrane umiejętności łagodzenia konfliktów, budowania zaangażowania w zespole i organizacji pracy.

✔ Podczas prelekcji poznasz również założenia i metodologię przywództwa systemowego. Zrozumiesz, jak usprawniać funkcjonowanie organizacji, by zatroszczyć się przede wszystkim o środowisko pracy przyjazne człowiekowi, energię i ciągłość działania.

✔ Sesja pytań i odpowiedzi będzie okazją do podzielenia się wymiany doświadczeń i lekcji z projektów transformacji małych, średnich i dużych organizacji w Polsce i na świecie.


Przez drogę w poszukiwaniu odpowiedzi poprowadzi nas Tomasz Dzida - praktyk z prawie 20-letnim doświadczeniem 💪

🔹 Lider, kierownika i dyrektor z 13-letnim doświadczeniem i ponad 100 projektów przeprowadzonych w sektorze finansowym na rynku finansowym

🔹 Audytor, manager ryzyka, kontroler finansowy

🔹 Trener zarządzania strategicznego, zarządzania ryzykiem, przywództwa, transformacji, kreatywności i innowacji, przeprowadzania zmian.

🔹 Od 7 lat coach indywidualny, relacji i systemów współpracy.

🔹 Przedsiębiorca społeczny - EI Polska Sp. z.o.o.


Nie może zabraknąć Was na spotkaniu. Do zobaczenia 🙋

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Uczestnik
już niedostępne -