Języki programowania IT i Nowe technologie Projektowanie

#7 Meetup j-labs | Projektowanie wysoce skalowanej infrastruktury dla aplikacji webowych

location icon
ONLINE
calendar icon
Od 29 kwi 14:00 do 29 kwi 14:00

Przed nami kolejny meetup i kolejna okazja żeby spotkać się i wymienić doświadczeniami z innymi. 😊Tym razem 100% zdalnie w formie webinaru.

Zakładamy luźną formułę - prezentacja około 40 minutowa + czas na pytania. Omawiamy aktualne problemy, zagwozdki i triki, które przewijają się w środowisku IT. Naszym celem jest dzielenie się wiedzą ekspercką i dyskusja na temat Waszego poglądu na sprawę, a także spędzenie miło czasu.

Temat: Projektowanie wysoce skalowanej infrastruktury dla aplikacji webowych
Porozmawiajmy o tym w jaki sposób niewłaściwe podejście do tworzenia unikalnych rozwiązań może skutecznie spowolnić rozwój aplikacji pod względem technicznym , a w konsekwencji spowodować straty finansowe. Dowiecie się m. in jakie narzędzia, technologie można wybrać i jak odpowiednio tym zarządzić z korzyścią dla całego zespołu.
Prelegent: Krzysztof Łabuś: .NET Developer, Team Leader oraz DevOps z 8 letnim doświadczeniem. Zorientowany na dostarczanie wydajnego oprogramowania również w kontekście utrzymania. Obecnie zarządza zespołem dostarczającym wysoce efektywny system do komunikacji wielokanałowej.

Kiedy: 29.04.2020 godzina 14:00

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  7 Meetup j-labs | Projektowanie wysoce skalowanej infrastruktury dla aplikacji webowych
już niedostępne -