TSR · Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu · szkolenie otwarte · Trzy dwu- i trzydniowe zjazdy szkoleniowe · · 29. kwietnia 2021 - 30. czerwca 2021 · ·

location icon
CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR MEDYCZNYCH I PSYCHOTERAPII Warszawa ul. Wilcza 54a, Warszawa
calendar icon
Od 29 kwi 10:00 do 29 kwi 10:00

O SZKOLENIU

Podejście skoncentrowane na rozwiązaniu jest nie tylko zestawem przejrzystych narzędzi, czy technik terapeutycznych. Jest przede wszystkim niebywale skuteczną i pozytywną filozofią pracy z drugim człowiekiem. Niezależnie od tego, czy kierujesz ludźmi, sprzedajesz, odchudzasz ich, trenujesz, czy wychowujesz własne dzieci - to szkolenie da Ci wyjątkową pozycję. Zrozumienie TSR pozwoli Ci zostać prawdziwym guru relacji, mentorem dla swoich - nawet dorosłych - dzieci czy podwładnych, a na rynku - wyróżnisz się pozytywnie spośród konkurencji!

Szkolenie skierowane jest do wszystkich zawodów mających niesymetryczny (wyspecjalizowany, z pozycji eksperta) kontakt z drugim człowiekiem. Prezentowane techniki pracy sprawdzą się jako wyjątkowe narzędzie poprawy atmosfery i skuteczności pracy m.in. dla menedżerów średniego i wyższego szczebla, psychologów, psychiatrów, mediatorów, dietetyków, pracowników edukacji, pomocy społecznej, wymiaru sprawiedliwości, itp.

Na otwarte szkolenia zapraszamy wszystkie osoby pracujące w kontakcie z drugim człowiekiem (bez względu na reprezentowany zawód) oraz studentów wymienionych kierunków.

Ukończenie szkolenia potwierdza certyfikat, który uprawnia do udziału w szkoleniu drugiego stopnia przygotowującym do pracy klinicznej w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniu. 

W szkoleniu można uczestniczyć wyłącznie online, jednak zjazdy prowadzone są w formule hybrydowej (online i jednocześnie stacjonarnie dla osób chętnych do przyjazdu do sali szkoleniowej w Warszawie). W części online uczestnicy łączą się przez platformę Zoom. Część stacjonarna może być WYŁĄCZONA w przypadku ograniczeń związanych z epidemią Covid-19. Zastrzegamy sobie także zmianę terminu szkolenia w sytuacji niezebrania minimalnej grupy uczestników. 

O NAS

Działamy na rynku ochrony zdrowia. Zajmujemy się organizacją warsztatów i kursów doszkalających dla pracowników służby zdrowia w zakresie psychologicznych aspektów pracy z pacjentem zgłaszającym dolegliwości somatyczne oraz prowadzeniem placówek (przychodni) psychologiczno-medycznych Psycholodzy24.pl. Organizujemy także szkolenia dla pracowników innych branż, a także szkolenia otwarte. Oferujemy kompleksową opiekę psychologiczno-psychiatryczną dla firm, instytucji oraz współpracujemy z ubezpieczycielami. 

INNE TERMINY SZKOLEŃ

wrzesień 2021 (kurs podstawowy TSR)

wrzesień 2021 (kurs zaawansowany TSR)

styczeń 2022 (kurs podstawowy TSR)

kwiecień 2022 (kurs podstawowy TSR)

kwiecień 2022 (kurs zaawansowany TSR)

Zapraszamy! tel. 22 350 77 77  lub  88 33 65 120

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Cena biletu, to cena opłaty za cały kurs. W przypadku chęci zapłaty w ratach, prosimy o wybór drugiej opcji. TSR Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu - Opłata za kurs podstawowy w terminie 2021 kwiecień - czerwiec

Cena biletu, to cena opłaty za cały kurs. W przypadku chęci zapłaty w ratach, prosimy o wybór drugiej opcji.

już niedostępne 1 850,00 zł -
Bilet płatny w ratach. Kolejne płatności należy realizować do 14 dni przed datą następnego zjazdu. Bilet ratalny - I rata (płatność w trzech ratach)

Bilet płatny w ratach. Kolejne płatności należy realizować do 14 dni przed datą następnego zjazdu.

już niedostępne 700,00 zł -