TSR · Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu · szkolenie otwarte · Trzy dwu- i trzydniowe zjazdy szkoleniowe · · 29. września 2020 - 27. listopada 2020 · ·

location icon
CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR MEDYCZNYCH I PSYCHOTERAPII Warszawa ul. Wilcza 54a, Warszawa
calendar icon
Od 29 wrz 9:30 do 29 wrz 9:30

O SZKOLENIU

Podejście skoncentrowane na rozwiązaniu jest nie tylko zestawem przejrzystych narzędzi, czy technik terapeutycznych. Jest przede wszystkim niebywale skuteczną i pozytywną filozofią pracy z drugim człowiekiem. Niezależnie od tego, czy kierujesz ludźmi, sprzedajesz, odchudzasz ich, trenujesz, czy wychowujesz własne dzieci - to szkolenie da Ci wyjątkową pozycję. Zrozumienie TSR pozwoli Ci zostać prawdziwym guru relacji, mentorem dla swoich - nawet dorosłych - dzieci czy podwładnych, a na rynku - wyróżnisz się pozytywnie spośród konkurencji!

Szkolenie skierowane jest do wszystkich zawodów mających niesymetryczny (wyspecjalizowany, z pozycji eksperta) kontakt z drugim człowiekiem. Prezentowane techniki pracy sprawdzą się jako wyjątkowe narzędzie poprawy atmosfery i skuteczności pracy m.in. dla menedżerów średniego i wyższego szczebla, pracowników edukacji, pomocy społecznej, wymiaru sprawiedliwości, itp.

Na otwarte szkolenia zapraszamy wszystkie osoby pracujące w kontakcie z drugim człowiekiem (bez względu na reprezentowany zawód) oraz studentów wymienionych kierunków.

Zastrzegamy sobie zmianę terminu szkolenia w sytuacji niezebrania minimalnej grupy uczestników. 

O NAS

Działamy na rynku ochrony zdrowia. Zajmujemy się organizacją warsztatów i kursów doszkalających dla pracowników służby zdrowia w zakresie psychologicznych aspektów pracy z pacjentem zgłaszającym dolegliwości somatyczne oraz prowadzeniem placówek (przychodni) psychologiczno-medycznych Psycholodzy24.pl. Organizujemy także szkolenia dla pracowników innych branż, a także szkolenia otwarte.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Cena biletu, to cena opłaty za cały kurs. W przypadku chęci zapłaty w ratach, prosimy o wybór drugiej opcji. TSR Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu - Opłata za kurs podstawowy w terminie 2020 marzec - maj

Cena biletu, to cena opłaty za cały kurs. W przypadku chęci zapłaty w ratach, prosimy o wybór drugiej opcji.

już niedostępne 1 850,00 zł -
  Bilet ratalny - I rata (płatność w trzech ratach)
już niedostępne 690,00 zł -