Marketing Sprzedaż IT i Nowe technologie Nauka i Edukacja

Nowa sprzedaż - jak sprawnie przejść z offline na online?

location icon
calendar icon
Od 8 kwi 12:00 do 8 kwi 13:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Każdy ma swój Everest. Aktualnie dla wielu firm jest nim przejście ze świata offline  na online. Anna Konopa opowie o różnicach pomiędzy sprzedawcą online a offline, pokaże specyfikę rynku e-commerce, wskaże dostępne kanały sprzedaży i przede wszystkim pozwoli na zdobycie e-sprzedażowego Everestu. Jeśli jesteś zainteresowany budowaniem strategii sprzedaży online w swoim przedsiębiorstwie, to zapraszamy Cię do udziału w naszym webinarze. 

O trenerce

Wieloletnia i doświadczona sprzedawczyni omnichannel w handlu internetowym oraz współzałożycielka i CEO Setup.pl. Firmy zajmującej się networkiem rozwiązań, które umożliwią ekspansję lub utworzenie  biznesu w Niemczech i Europie Zachodniej.

Specjalizacja trenerska: Konsulting biznesowy · Konsulting marketingowy · Konsulting prawny · Strategia cenowa · Zarządzanie projektem · Doradztwo podatkowe

Warunki udziału

Udział w webinarium jest bezpłatny, jednakże możliwy wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia udziału od organizatora na maila podanego w formularzu zgłoszeniowym do dnia 8.04.2020 r. Organizator spotkania zastrzega sobie możliwość selekcji zgłoszeń, a także możliwość zmiany terminu lub odwołania wydarzenia.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Liczba miejsc ograniczona
Udział wymaga potwierdzenia od organizatora
Webinar "Nowa sprzedaż - jak sprawnie przejść z online na offline?"

Liczba miejsc ograniczona
Udział wymaga potwierdzenia od organizatora

już niedostępne -