IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie

Webinar: Rekrutacja w czasach i po pandemii - jak sztuczna inteligencja usprawnia procesy HR?

location icon
calendar icon
Od 24 kwi 14:00 do 24 kwi 15:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Rekrutacja w czasach i po pandemii - jak sztuczna inteligencja usprawnia procesy HR? Case study Work Service S.A.


Jeszcze nigdy technologie informatyczne nie miały takiego znaczenia w pracy działów HR, jak dziś. W jaki sposób usprawnić pracę rekruterów, gdy firma dostaje nawet tysiąc podań dziennie? Work Service - wiodąca polska firma rekrutacyjna - zatrudniła roboty sztucznej inteligencji. W sekundy podpowiadają rekruterom, którzy kandydaci najbardziej pasują do wymagań oferty pracy. Jak wprowadzić automatyzację i robotyzację wspierającą pracę rekruterów w dziale HR - opowie Paweł Wielgus, Software Development Section Manager w Work Service S.A. Rozmowę poprowadzi Marcin Kowalski, CEO Human Partner, były dziennikarz biznesowy Wprost.

Zapraszamy na inauguracyjny webinar w ramach inicjatywy HRtech hub.Cel spotkania


Celem spotkania będzie pokazanie, w jaki sposób można zautomatyzować procesy rekrutacji i selekcji oraz wspierać samych rekruterów. Uczestnicy spotkania on-line dowiedzą się, jak należy przygotować się do procesu wdrożenia projektu opartego o sztuczną inteligencję (AI) w HR.


Prelegenci 


GOŚĆ SPECJALNY: Paweł Wielgus - Software Development Section Manager - od 16 lat wdraża rozwija produkty technologiczne i wdraża innowacje IT w Work Service, wiodącej polskiej firmie rekrutacyjnej. Każdego dnia realizuje motto "technologia jest dla ludzi" - dbając o usprawnienia pracy rekruterów i podnoszenie jakości obsługi klientów i kandydatów.

PROWADZĄCY: Marcin Kowalski, CEO Human Partner, były dziennikarz biznesowy Wprost. Prezes zarządu, mentor i doradca biznesu - na co dzień zajmuje się zarządzanie firmą, wyznaczaniem kierunków jej rozwoju, nadzorowaniem systemu zarządzania jakością, tworzeniem nowych produktów i programów rozwojowych. W Human Partner odpowiedzialny jest również za obsługę kluczowych klientów biznesowych oraz współpracę z partnerami (trenerzy, stali dostawcy, organizacje biznesu).


O inicjatywie HRtech hub


HRtech hub wspiera liderów (HR) poszukujących praktycznych rozwiązań technologicznych w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Chcemy propagować wiedzę ekspercką oraz dobre praktyki w zakresie wykorzystania innowacyjnych technologii w procesach HR, a także uczestniczyć w budowaniu pozytywnego employee experience przez pracodawców. 

To tutaj znajdziesz odpowiedź na pytanie - dlaczego HR powinien być cyfrowy i dlaczego HR powinien interesować się technologią?

Misją HRtech hub jest zbudowanie społeczności praktyków, dla których istotne jest podniesienie kompetencji w obszarze przyśpieszenia procesu cyfryzacji HR oraz wykorzystania nowych technologii i rozwiązań.

Doskonale rozumiemy, jakie wyzwania stoją obecnie przed liderami HR. Automatyzacja procesów HR, budowanie doświadczeń pracowników czy wykorzystanie technologii VR lub AR to tylko niektóre z obszarów, które będą za chwilę lub już są wprowadzane w organizacjach.


Organizatorzy


Nową inicjatywę HRtech hub współtworzą firmy, które na co dzień opracowują i wdrażają innowacyjne rozwiązania dla HR: VRinHR (marka Human Partner), IKONA oraz Stermedia. Inicjatorzy współpracują również ze sobą w ogólnopolskim klastrze firm technologicznych ITCorner


Warunki udziału


Udział w webinarze jest bezpłatny, jednakże możliwy wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia udziału od organizatora na maila podanego w formularzu zgłoszeniowy. Organizator spotkania zastrzega sobie możliwość selekcji zgłoszeń, a także możliwość zmiany terminu lub odwołania wydarzenia.Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Liczba miejsc ograniczona
Udział wymaga potwierdzenia od organizatora
Webinar: Rekrutacja w czasach i po pandemii - jak sztuczna inteligencja usprawnia procesy HR?

Liczba miejsc ograniczona
Udział wymaga potwierdzenia od organizatora

już niedostępne -