Coaching / mentoring Maria Wolińska (on-line)

location icon
Złota Milonga Długa 44, Warszawa
calendar icon
Od 23 lis 13:00 do 2 lip 23:00

Coaching jest indywidualną rozmową - spotkaniem coacha i klienta. Jest strefą wolną od rad. Coaching uważa się, za sprawdzoną, skuteczną metodę osiagania lepszych wyników menedżerskich. Podczas coachingu odkryjesz na nowo swoją wizję siebie w pracy, uwierzysz w swój potencjał, popatrzysz na swoje zmagania z innej perspektywy, wypracujesz nowe sposoby rozwiązań starych problemów i szczegółowy plan ich realizacji. Dotrzesz do tego co jest w pracy dla Ciebie najważniejsze.

Mentoring jest innym sposobem towarzyszenia klientowi w zmianie. Klient korzysta w pełni z doświadczenia menedżerskiego mentora. Poznaje jego opinię i ewentualnie rady dotyczące tematów bieżących i rozwojowych, którymi jest zainteresowany.

Nasza oferta proponuje coaching/mentoring menedżerski on-line ( Skype, Messenger lub telefon). Po opłaceniu sesji  coachingowej ( 1 godzina zegarowa) proszę napisać maila na adres maria.wolinska@promw.pl z propozycją 3 terminów. Po wspólnym ustaleniu terminu , klient o określonej godzinie łączy się na Skype i odbywamy sesję on-line. Zmiana i odwoływanie sesji mailowo na conajmniej 5 godzin przed terminem jest bez żadnych konsekwencji finansowych. Po tym terminie traktujemy sesję jako odbytą. 

Coaching jest procesem - zazwyczaj klienci korzystają z kilku sesji. Pakiet 4 godzinnych sesji jest w promocyjnej cenie. Zasady analogiczne jak powyżej.

Na wszystkie pytania chętnie odpowiem mailem lub telefonicznie 601354705

Serdecznie zapraszam 

Maria Wolińska

 

  • Certyfikowany Menedżer d/s Zarządzania Zmianą (Prosci ®)
  • International Coach Federation Associate Certified Coach (ACC)
  • Certyfikowany Menedżer ds. Jakości (American ASQC)
  • Facylitator Doskonalenia Procesów Biznesowych (Quality Office Citigroup)
  • Citigroup Quality Black Belt (Czarny Pas Citigroup w Jakości)
  • Erickson Professional Coach
  • Konsultant Zarządzania Wiedzą

Maria Wolińska, mgr ekonomii, jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie oraz studiów podyplomowych SWPS - Praktyczna Psychologia Społeczna.

W swojej profesjonalnej karierze związana przede wszystkim z zarządzaniem zmianami organizacyjnymi, klientocentryzmem, zarządzaniem wiedzą i zarządzaniem jakością. Praktyk skutecznego wprowadzania zmian strategicznych, ciągłego doskonalenia produktów, usług i procesów biznesowych.

Wielokrotnie uzyskała bardzo dobre międzynarodowe ewaluacje menedżerskie i przywódcze oraz szereg certyfikacji z zakresu Leadership, zarządzania zmianą, zarządzania procesami biznesowymi, zarządzania jakością oraz prowadzenia projektów strategicznych.

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zarządcze w instytucjach międzynarodowych (np E. Merck, Reader's Digest). Kilkanaście lat pracowała na wyższych stanowiskach dyrektorskich w bankowości (Citibank, Raiffeisen), między innymi, jako Dyrektor Departamentu Strategii i Jakości.

Od 2008 roku prowadzi własną firmę zajmując się działalnością doradczą, szkoleniową, projektową i coachingiem. Ma duże doświadczenie w usuwaniu barier we współpracy pomiędzy różnymi funkcjami w organizacji oraz w tworzeniu dobrej pracy zespołowo-procesowej. Posiada uprawnienia trenerskie i uprawnienia facylitatora zarządzania procesowego oraz międzynarodowe uprawnienia w coachingu. W roku 2008 uzyskała w USA tytuł Certified Change Management Manager Prosci®. Pasjonuje się psychologią, a zwłaszcza zagadnieniami zmiany osobistej i organizacyjnej.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Nasza oferta proponuje coaching/mentoring menedżerski on-line ( Skype mariaw.pro lub telefon). Po opłaceniu sesji coachingowej ( 1 godzina zegarowa) proszę napisać maila na adres maria.wolinska@promw.pl z propozycją 3 terminów. Po wspólnym ustaleniu terminu , klient o określonej godzinie łączy się na Skype i odbywamy sesję on-line. Zmiana i odwoływanie sesji mailowo na conajmniej 5 godzin przed terminem jest bez żadnych konsekwencji finansowych. Po tym terminie traktujemy sesję jako odbytą. Coaching/mentoring 1 h Maria Wolińska

Nasza oferta proponuje coaching/mentoring menedżerski on-line ( Skype mariaw.pro lub telefon). Po opłaceniu sesji coachingowej ( 1 godzina zegarowa) proszę napisać maila na adres maria.wolinska@promw.pl z propozycją 3 terminów. Po wspólnym ustaleniu terminu , klient o określonej godzinie łączy się na Skype i odbywamy sesję on-line. Zmiana i odwoływanie sesji mailowo na conajmniej 5 godzin przed terminem jest bez żadnych konsekwencji finansowych. Po tym terminie traktujemy sesję jako odbytą.

już niedostępne 290,00 zł -
  pakiet 4 sesje (4 x 1h) coaching/mentoring Maria Wolińska
już niedostępne 1 000,00 zł -