Biznes i Przedsiędsiębiorczość Komunikacja i wystąpienia publiczne Rozwój osobisty Kultura i Sztuka

CYKL: SAVOIR VIVRE W BIZNESIE. Część 4-ta

location icon
MASTER HR. SP. Z O.O. Storrady 1a/lok 53, Szczecin
calendar icon
Od 20 maj 9:00 do 20 maj 11:00

Zapraszamy na cykl szkoleń z zakresu etykiety grzecznościowej, savoir vivre, dress codu oraz kultury w biznesie. Adresujemy je do wszystkich, których interesuje tematyka właściwego zachowania podczas różnych sytuacji biznesowych. Główne cele szkoleń to:

 • poszerzenie konkretnej i praktycznej wiedzy z zakresu etykiety biznesowej i savoir-vivre.
 • opanowanie umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych, pomocnych w kontaktach służbowych.
 • zdobycie wiedzy na temat dostosowania odpowiedniego zachowania do miejsca i sytuacji na podstawie obowiązujących zasad savoir vivre w biznesie.

Szkolenia odbywać się będą raz w miesiącu, w Master HR. Bilety na szkolenia można uzyskać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie www.masterhr.pl oraz poprzez portal: evenea.pl.

Poniżej przedstawiamy tematy i terminy poszczególnych szkoleń w ramach cyklu:

Blok 4. Savoir vivre w biznesie. Profesjonalny wizerunek mężczyzny.

Data: 20.05.2020/ środa
Czas: godz. 09:00 -11:00

 1. Efekt pierwszego wrażenia.
 2. Garderoba biznesmena (garnitury, marynarki, koszule, płaszcze, kurtki, dodatki)
 3. Jak się ubrać na różne okazje.
 4. Baza garderoby: styl elegancki, półelegancki, styl casualowy.
 5. Najczęstsze uchybienia dotyczące strojów formalnych w pracy.
Zapraszamy na kolejne spotkania:

Blok 5. Savoir vivre w biznesie. Profesjonalny wizerunek kobiety.

Data: 24.06.2020/ środa
Czas: godz. 09:00 -11:00

 1. Dress code - dostosowanie stroju do sytuacji, biznesowy look dla kobiety Najczęstsze uchybienia dotyczące strojów formalnych.
 2. Garderoba bizneswoman (żakiet, spódnica, spodnie, buty, dekolt, torebka, dodatki, makijaż).
 3. Wizerunek podczas uroczystości i przyjęć biznesowych, stroje formalne i nieformalne. Zaproszenie i informacja o stroju.
 4. Kolory jako sprzymierzeńcy naszego wizerunku. 

Prowadząca szkolenie: Ewa Brok - trener, nauczyciel, wykładowca, pasjonat.

Swój warsztat budowała w trakcie 17 letniej kariery zawodowej związanej z pracą z młodzieżą i dorosłymi na każdym szczeblu edukacji, poczynając od szkoły podstawowej, poprzez gimnazjum, kończąc jako wykładowca akademicki. Zdobyte doświadczenie poparła szeregiem odbytych szkoleń m.in. o tematyce biznesowy dress code, etykieta biznesowa, netykieta,analiza kolorystyczna i analiza sylwetki, aktywizacja młodzieży poprzez projekty społeczne. Jako pasjonatka kreowała zewnętrzny wizerunek szkoły, w której pracowała jako nauczyciel, organizując i prowadząc wiele debat tematycznych z uczestnictwem m.in. jednostek samorządowych, władz miasta, przedstawicieli lokalnej społeczności. Ewa Brok jako trener prowadziła szkolenia dla młodzieży, środowiska nauczycielskiego, jak również indywidualne warsztaty z top management'em w zakresie kultury i savoir-vivre w biznesie.

"Jestem fanką zasad savoir-vivre i stąd moja chęć popularyzacji ich wśród ludzi. Niestety żyjemy w czasach, gdzie możemy zaobserwować ogromny kryzys norm zachowań - wolimy wyglądać niż się zachowywać. U każdego przychodzi w życiu taki czas, kiedy poszukujemy trwałych fundamentów, na których można oprzeć swoje codzienne postępowanie. W dzisiejszych czasach znajomość etykiety nie jest ekstrawagancją, ale jedną z podstawowych kompetencji zawodowych. Savoir-vivre to nie przeterminowane salonowe mądrości, ale recepta na udane relacje z ludźmi, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym."

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  normalny
już niedostępne 184,50 zł -