Marketing

Przy piwie o online marketingu

location icon
Green Business Center Leszno 12, warszawa
calendar icon
Od 23 sty 16:30 do 23 sty 16:30

"Przy piwie o online marketingu" to nieformalne spotkanie branży marketingowej skupione wokół trzech prelekcji najlepszych praktyków marketingu internetowego.


Bez sprzedaży, autopromocji. Samo mięso!

Prelekcje: 

1. Płomienny romans marketingu ze sprzedażą w B2B - Kacper Kwiatkowski, Praktyk marketingu B2B w firmach MŚP

Jak wygląda fundament nowoczesnego online marketingu B2B? Dlaczego tak dużo firm funkcjonuje wciąż bez tego fundamentu, poruszając się jak w ruchomych piaskach? A wreszcie, co ten fundament ma wspólnego z płomiennym romansem, który powinieneś codziennie przeżywać w swojej pracy? Na te i inne pytania odpowie Kacper podczas swojej sesji. Posłuży się badaniami, przykładami z rynku oraz własnym doświadczeniem. Jeśli jesteś marketerem B2C i chcesz się dowiedzieć, czym się wyróżnia praca w marketingu B2B, bądź jesteś marketerem B2B i chcesz usystematyzować swoją wiedzę, ta sesja jest dla Ciebie.


2. Dlaczego nie warto robić A/B testów? - Tigran Grigoryan, Product Owner, Grupa Pracuj

Czy zawsze warto robić testy A/B? Tigran pokaże case studies, z których wynika, że nie zawsze. Dlaczego tak jest? Dowiesz się z prezentacji Tigrana!


3. Data democratization - Maria Luiza de Lange, Web Analytics Manager, Electrolux

Jak upowszechnić używanie danych podczas podejmowania decyzji marketingowych? W jaki sposób komunikować dane by zachęcić innych współpracowników do korzystania z nich? Na te i inne pytania odpowie Luiza podczas swojej sesji. Bazując na własnym doświadczeniu powoła sie na praktyczne przykłady i wskazówki. Jeśli jesteś już wprawionym analitykiem bądź dopiero zaczynasz swoją przygodę w świecie analityki ta sesja jest dla Ciebie


Cały przychód z biletów przekazujemy na WOŚP 2020!


Bilety wymienne na miejscu na piwo (i inne napoje) w dowolnej ilości. ;) 


Wydarzenie odbywa się w Green Business Center.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Bilet
już niedostępne 49,20 zł -