Personal branding - jak stworzyć silną markę osobistą?

location icon
Publicon Sp. z o.o. ul. Świdnicka 12-16, Wrocław
calendar icon
Od 17 cze 15:00 do 17 cze 15:00

Dowiedz się, w jaki sposób skutecznie zadbać o swój wizerunek i wpłynąć na to, co o Tobie myślą i mówią ludzie, z którymi masz kontakt. Poznaj techniki efektywnego kreowania wizerunku i świadomie zarządzaj swoją marką.

W programie:

  • podstawowe zasady projektowania wizerunku marki i strategii komunikacji;
  • wizerunek medialny;
  • techniki i metody efektywnego zarządzania marką;
  • wystąpienia publiczne.

Szkoleniowcy:

Szymon Sikorski - Prezes Zarządu i strateg w Agencji PR Publicon. Były Prezes Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Juror krajowych i międzynarodowych konkursów branżowych (Złote Spinacze, Bright Awards). Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz Filozofii na Uniwersytecie Wrocławskim. Wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego, SWPS, WSE im. ks. Tischnera w Krakowie i wielu innych uczelni wyższych. Pracował i pracuje przede wszystkim dla największych firm z branży finansowej, nieruchomości, FMCG, BPO/BSS, sektora publicznego, gmin i samorządów.

Michał Ulidis - wykładowca w Katedrze Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Wcześniej związany z kierunkiem Komunikacja Wizerunkowa na Uniwersytecie Wrocławskim. Zawodowo praktyk komunikacji marki. Doświadczenie z dziedziny brandingu, planowania strategicznego i badań rynku zdobywał zarówno w agencji jak i po stronie klienta. Realizował kompleksowe projekty z zakresu brandingu, projektowania kampanii, badań rynku i konsumentów oraz kreacji reklamowej offline i online. Autor ii współautor kilkunastu publikacji, w których skupia się głównie na badaniach szeroko pojętej komunikacji, analizie rynku i metodyce brandingu. W wolnych chwilach relaksuje się przygotowując rozprawę doktorską, dotyczącą wizerunku i tożsamości gospodarki kreatywnej w Polsce.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny
już niedostępne 196,80 zł -