Sport Polityka i Gospodarka Turystyka i podróże

Adaptive Bike Challenge 2020

location icon
Jura Krakowsko-Częstochowska Kraków
calendar icon
Od 2 paź 8:00 do 4 paź 18:00

Fundacja Poland Business Run rozszerza ofertę obozów sportowych dla osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu i zaprasza na Adaptive Bike Challenge - turystyczny wyjazd rowerowy Szlakiem Orlich Gniazd.

Celem wyjazdu jest zachęcanie osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu do rekreacyjnej jazdy na rowerze oraz krajoznawczej turystyki rowerowej. Przez 4 dni (3 dni jazdy) uczestnicy pokonają około 150 kilometrów, poznając urokliwe tereny Jury Krakowsko-Częstochowskiej, a także doskonaląc technikę jazdy i rozwijając wiedzę z zakresu obsługi roweru. 

Przede wszystkim jednak będą mieli okazję poznać się, zintegrować i wymienić doświadczeniami z innymi osobami z niepełnosprawnościami narządów ruchu, dzielącymi tą samą pasję do dwóch kółek. Opierając się na opiniach poprzednich obozów (snowboardowych i wędrownych), wiemy, że jest to istotny aspekt takiego wyjazdu. 

Obóz rozpoczyna się w piątek 2 października o godz. 8:00 w Krakowie, a kończy w niedzielę 4 października około godziny 18:00 również w Krakowie. Pierwszego dnia uczestnicy wraz z rowerami zostaną przewiezieni na miejsce startu do Częstochowy.

Czy Adaptive Bike Camp jest dla Ciebie? Charakter trasy i przewidziany dzienny kilometraż zostały tak dobrane, aby osoby nie jeżdżące na co dzień na rowerze, mogły wziąć udział w obozie. Jeśli jednak nie jesteś osobą aktywną, nie uprawiasz innych sportów, nie masz jeszcze wyrobionej kondycji i nie jesteś w stanie jechać godzinę bez przerwy, lepiej jeśli przygotujesz się do przyszłorocznej edycji. W przypadku wątpliwości, możesz się z nami skontaktować pod adresem biuro@polandbusinessrun.pl i wspólnie omówimy przygotowanie fizyczne do wyjazdu.

WAŻNE! Aby wziąć udział w Adaptive Bike Challenge, należy posiadać własny rower i kask.

W przypadku chęci udziału na handbike'u, prosimy o wcześniejszy kontakt: biuro@polandbusinessrun.pl.

Regulamin wyjazdu

www.polandbusinessrun.pl

Głównym sponsorem Adaptive Bike Challenge jest Globalworth Foundation.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Uczestnik
już niedostępne 147,00 zł -