Sprzedaż Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie Nauka i Edukacja Rozwój osobisty

Zarządzanie sobą w czasie i realizacja celów. Szkolenie dedykowane / zamknięte. Szyte na miarę

location icon
Do ustalenia Do ustalenia, Do ustalenia
calendar icon
Od 16 lut 0:00 do 30 wrz 0:00

Zarządzanie sobą w czasie i realizacja celów

poziom podstawowy, średniozaawansowany i zaawansowany

SZKOLENIE ZAMKNIĘTE DLA TWOJEGO ZESPOŁU
"SZYTE NA MIARĘ"

CZAS TRWANIA SZKOLENIA: 1 dzień / 8h
DATA SZKOLENIA: Do uzgodnienia

MIEJSCE REALIZACJI:
- siedziba Państwa firmy
- szkolenie online
- dowolnie wskazane miejsce

CENA SZKOLENIA ZAMKNIĘTEGO DLA GRUPY DO 10 OSÓB: 4290,00 ZŁ netto + 23% VAT

Chcesz zwiększyć efektywność Twojego zespołu- stworzymy dla Twojej firmy niepowtarzalne, indywidualne szkolenie szyte na miarę Waszych potrzeb i oczekiwań
To Ty decydujesz jaki jest termin, temat szkolenia, zakres szkoleniowy, czas trwania, liczba pracowników z firmy. Szkolenie może odbyć się np. przy okazji imprezy integracyjnej, podsumowania miesiąca/roku czy jako nagroda dla zespołu za zaangażowanie w dotychczasową pracę.

Zastanów się w jakim obszarze możemy wzmocnić Twój zespół i skontaktuj się z nami:biuro@solberg-szkolenia.pl lub (33) 300 31 45

PROGRAM SZKOLENIA

PROGRAM SZKOLENIA zostanie dopasowany do Twoich potrzeb, ustalony po wstępnych rozmowach z trenerem.

Przygotowanie oferty dla Ciebie

Celem otrzymania indywidualnej oferty dla Ciebie lub Twojego zespołu wyślij zapytanie na adres biuro@solberg-szkolenia.pl lub zadzwoń na numer (33) 300 31 45. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.

Gwarancje SOLBERG:

• gwarancja komfortowej grupy, tak by skupić się maksymalnie na każdym uczestniku
• gwarancja warsztatowej formy szkolenia, tak by zwiększyć efektywność szkolenia
• gwarancja indywidualnego podejścia do każdego uczestnika - powiedz nam o swoich oczekiwaniach a dostosujemy szkolenie do Twoich potrzeb

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ

Napisz do nas: biuro@solberg-szkolenia.pl lub zadzwoń (33) 300 31 45

Kim jesteśmy?


Grupę Szkoleniowa SOLBERG tworzą ludzie, którzy w branży szkoleniowej pracują od lat. Nasi trenerzy posiadają często ponad 20-letnie doświadczenie w branży szkoleniowej. Jesteśmy dynamiczni, otwarci, kreatywni a naszą wspólną pasją jest organizowanie szkoleń.

Grupa Szkoleniowa SOLBERG to zespół wyselekcjonowanych trenerów, coachów, doradców i wysokiej klasy ekspertów posiadających doskonałe przygotowanie merytoryczne, wybitne zdolności dydaktyczne oraz bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń biznesowych.

Co ważne, trenerzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, by inspirować naszych Klientów do osiągania lepszych rezultatów biznesowych. Posiadają również ugruntowane doświadczenie szkoleniowe, w ramach którego wypracowali wiele aktywizujących i niestandardowych metody pracy, docenianych przez uczestników.


Atutem naszej kadry jest również wieloletnie doświadczenie w realizacji usług doradczo- szkoleniowych w zakresie rozwoju organizacji. To kreatywni profesjonaliści potrafiący spojrzeć na funkcjonowanie organizacji, jak i pracowników z wielu perspektyw.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Szkolenie dedykowane dla grupy do 10 osób
Wyprzedane 5 276,70 zł Wyprzedane