IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość Rozwój osobisty Sport

FRIS dla trenerów

location icon
PLATFORMA: https://meet.amtl.eu/b
calendar icon
Od 27 lis 11:00 do 27 lis 13:00
 • Jak pracować z modelem FRIS®?
 • Jakie daje to korzyści w organizacjach i dla współpracujących zespołów?
 • Jak zaplanować frisowe szkolenie w wersji online?

Na te i inne pytania odpowiemy na warsztacie. Warsztacie online, pełnym inspiracji i pomysłowych rozwiązań dedykowanych trenerom.

Czym jest FRIS®? FRIS® jest narzędziem rozwojowym, które określa i opisuje naturalny sposób myślenia oraz działania człowieka. Pokazuje, jak najpełniej wykorzystać naturalne predyspozycje - w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym. Kwestionariusz FRIS® został poddany pomiarom rzetelności i trafności na próbie badawczej N=1220 osób narodowości polskiej. Badania przeprowadzono w latach 2013-2015. Co odróżnia FRIS® od innych narzędzi rozwojowych? Najbardziej popularne obecnie w Polsce narzędzia rozwojowe oparte są na interpretacjach typów psychologicznych zdefiniowanych przez Carla Gustava Junga. FRIS® nie czerpie z teorii Junga, lecz z modeli i teorii z obszaru psychologii poznawczej. FRIS® to narzędzie polskie - stworzone i zweryfikowane przez polskich badaczy na podstawie odpowiedzi udzielonych przez polskich respondentów. Nie jest narzędziem tłumaczonym z innego języka i adaptowanym. Dzięki temu ma możliwość rozwijać się i dostosowywać do polskich realiów.
ORGANIZACYJNE:Warsztat realizowany jest w ramach Festiwalu FRIS® i jest zgodny z zasadmi tego wydarzenia:
 • każdy jest interaktywnym warsztatem online (nie jest np. webinarem) z wykorzystaniem Akcesoriów trenerskich FRIS® online i usługi typu wirtualna tablica
 • data: 27-lis lub 28-lis
 • cena biletu: 50 zł / os. - płatność online (np. przez evenea)
 • warsztat trwa 2-3 godziny (można wydłużyć)
 • charakter otwarty - każdy może się zgłosić
 • maksymalnie 16 uczestników / warsztat prowadzony przez 1 trenera
 • warsztat prowadzony jest prowadzony przez Certyfikowanego Trenera FRIS® posiadającego licencję na Akcesoria trenerskie FRIS® online
 • tutaj można przeczytać więcej o Festiwalu FRIS® - https://fris.pl/aktualizacja/festiwal

NIESPODZIANKA
Zespół FRIS® ufundował po 2 bezpłatne tokeny na każdym warsztacie dla uczestników. W trakcie warsztatu zostanie przeprowadzony mini konkurs, 2 wyłonione w ten sposób osoby otrzymają darmowe badania wraz z jego omówieniem przez trenerkę prowadzącą Karinę Klar-Świderską.


TERMIN: 27.11.2020 godz. 11:00-13:00

Trenerka prowadząca

Karina Klar-Świderska - Trener, praktyk, specjalista od edukacji dorosłych. Absolwentka studiów trenerskich na kierunku: Trener rozwoju osobistego i zawodowego, absolwentka studiów MBA. Obecnie jako trener wewnętrzny w organizacji finansowej, prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji, sprzedaży, szkolenia produktowe. Posiada wieloletnie doświadczenie trenerskie.Trener FRIS od 2016, "sfrisowanych" i skonsultowanych blisko 400 osób, jako trener wewnętrzny w organizacji także wdraża model FRIS podczas szkoleń.


Dołącz do wydarzenia

W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.